Nädala kaartideks on täht ja sauade kaks. Praegune periood toob kaasa väga huvitavaid arenguid ning suuri muutusi. Võid märgata, et kõik on liikumises ja muutumises, ning mida enam sa millegi külge klammerdud, seda keerulisem on igapäevaselt hakkama saada. Praegune aeg nõuab avatud meelt ja paindlikkust. Mida enam sa usaldad oma sisetunnet ja märkad õppetunde ning võimalusi hingeliseks arenguks, seda paremini saad seda nädalat enda jaoks kasutada. Hoia oma süda avatuna ning meel tänulikuna.

Suhtlemise osas on praegune aeg hea selleks, et mõelda jäele, mida sa saad omalt poolt teha, et sinu suhted ümbritsevate inimestega oleks paremad, mõistvamad ja harmoonilisemad. On aeg vaadata sissepoole ja tuua välja rohkem empaatiat, hoolivust, tasakaalu, mõistmist ja tänulikkust. Hoia neid, kes on sinu ümber, sest kõigest kõige olulisem on just armastus, sõprus ja lähedus. See on see, mida sinu hing tegelikult vajab. Partnerlussuhetes tasub praegu mõelda tasakaalu küsimuste peale ning vaadata, kas panustamine ja vastu saamine on mõlema suhte osapoole meelest võrdne.

Töö- ja rahaasjade osas on saabumas muutused, mis lasevad sul lähitulevikus astuda samme parema majandusliku kindlustatuse poole. Selleks, et võimalused saaksid sinu ellu saabuda, pead sa olema neile avatud, ehk siis kaalu erinevaid variante, ole paindlik ja proovi midagi uut. Praegu tasub ka meeles hoida, et liigseid väljaminekuid ehk emotsioonioste peaks pigem vältima.

Tervis peaks sel nädalal olema hea ning kui hoolitsed enda eest korralikult, siis suudad oma enesetunnet ning füüsilist ja vaimset seisukorda ka parandada. Kuna on jõulunädal, siis tasub hoida meeles, et ei laskutaks liialdustesse söögi ega joogiga. Parem leia võimalus iga päev värskes õhus liikuda, minna metsa või mereäärde. Võta endale kindlasti aega, et pühadesaginas puhata, mõtiskleda, lugeda või tegeleda meelerahu praktikatega.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. Tunned, et oled kitsikuses ning kohati muretsed ka üleliia. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub samuti harmoonilisemaks.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide neli. Sinu eesmärgiks on tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks võid aga kippuda klammerduma, kuid tead ju isegi, et selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid leidma harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind muidu kõigutavad.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Kandes endas viljakat maist energiat, soosib see nädal sind alustama uusi projekte, käivitama ettevõtmisi ja kasutama ära juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled nüüd piisavalt kindlustatud ja rahulik. Sinu turvalisusesoov aga hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see "miski", mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!