Uni on kulla hinnaga: nipid, kuidas lihtsamini uinuda ja paremini välja puhataPraegu ette tulevate unehäirete põhjused võivad olla erinevad. Võivad toimuda energeetilised nihked, mis vajavad, et Sa ei magaks selleks, et sa saaksid need vastu võtta. See on nagu operatsioon Sinu ajus selleks, et sa kohaneksid muudatustega ja et see maksimaalselt saaks toetada sinu tervist ja hüvangut. Samas meid mõjutavad ka võimsad planetaarsed seisud, energeetilised portaalid, varjutused, mis võivad stimuleerida ja aktiveerida aju ning selle pärast ongi raskused magama jäämisega. Kui Sa ärkad öösel ja ei saa magada, leia endale mingi lõõgastav muusika või meditatsioon või kasuta hoopis enda lõõgastavad praktikaid.

Sinu Hing võib äratada Sind öösel ka selleks, et Sa pühendad liiga vähe aega vaimseks kontaktiks oma Hingega ja sisemisele tööle. Tasub selle üle mõelda ja seda parandada. Kui oled väsinud, sest magad vähe, palu oma vaimset perekonda täita Sind energiaga selleks, et päeva jooksul saaksid rahulikult tegeleda enda asjadega. Uneaeg võib muutuda aktiivseks, sest pinnale kerkivad vanad mustrid. Paljud inimesed sulgevad praegu enda unenägudes vanad teemad ja mustrid ning samas ka lahendamata jäänud suhete küsimused. Sellega sa saad endaga aktiivsemalt tegeleda just une ajal, siis Sa ei osuta vastupanu ning saad kiiremini ja paremini lahendada enda sisemised probleemid. See on ka kergem viis, sest parem on lahendada kõik une ajal kui pärast reaalsuses läbida neid teemasid uuesti.

Samas, Sa pole ilmselt mõelnud sellest, kuid siis kui Sa magad, sa samas osaled vaimsetes transformatsioonides, mida Sa ei teadvusta. Me ju oleme mitmemõõtmelised. Sa võid olla ühendatud kõrgemate maailmadega ja muude dimensioonidega selleks, et saada uusi teadmisi ja ideid, mis aitavad sind hiljem. Praegu tuleb mõista, et korraga ja paralleelselt võib toimuda palju ja see kajastub Sinu unedes. Sa ärritud, et sa ei saa magada, kuid mõista, et see kõik omab erilist sihti ja vajadust, kõik toimub vaid selleks, et sa ise oled endale valinud sellise kogemuse sündides siia maailma sellisel ajal.

Hoolitse enda eest ja kui sa vajad abi, siis palu ja sulle kindlasti antakse. Minul on olemas üks väike lugu, mis just hiljuti juhtus. Oli olnud raske päev, öösel ma ei saanud taas kord magada, mulle tundus, et iga liigutus ja iga samm on seotud raskustega ja takistustega ja ma ütlesin läbi pisarate: "Palun aidake!!!" Imelisel kombel kõik järsku hakkas sujuma nii nagu vaja, rahulikult ja ilma pingeta, nagu ingel ilmus tuttav inimene, kes samas aitas lahendada kõik minu probleemid. Selline lugu lõpetamiseks.