Nädala kaartideks on mõõkade kuus ja sauade kolm. Alanud nädal toob endaga pingete leevendumist ja liikumist veidi kergema enesetunde poole. On tunda uue lootuse tärkamist ja elule ning olukordadele suudetakse vaadata varasemast lootusrikkama pilguga. Võid tunda, et sinu küsimustele saabuvad vastused ning keerukad olukorrad hakkavad leidma tasapisi lahendusi.

Suhete osas tasub nüüd võtta ette uuendusi. Oled sa romatilises suhtes või vallaline, igal juhul tasuks end rutiinist välja raputada ja proovida midagi uut. Nüüd on hea aeg võtta koos kallimaga ette midagi sellist, mis oleks teie mõlema jaoks põnev ja seikluslik. Sa vajad midagi, mis sinu armuelule taas elu sisse puhuks. Praegu tasub ette võtta ka suhete parandamisega seotud samme. Kui sul on pingeid või ebakõlasid mõne inimesega, siis asu omalt poolt asju parandama. Isegi, kui sulle tundub, et sel pole mõtet, siis pikemas plaanis on siiski oluline, et sa annaksid enda poolt parima heade ja mõistvate suhete loomiseks.

Töö- ja rahaasjade osas peaks saabuma mõningane selgus ning võib ka tekkida mõni võimalus, et oma majanduslikku olukorda parandada. Sa võid saada tööpakkumise või rahateenimise võimaluse, mis asub väljaspool sinu tavalist eriala või ka elupiirkonda. Igal juhul annab see sulle positiivse impulsi, et sinu oskusi vajatakse.

Tervise osas pead nüüd mõistma, et kõik algab sinust endast. On küll teemasid, mis nõuavad tõesti meditsiinilise spetsialisti poole pöördumist, kuid paljude murede lahendused peituvad selles, et teed omalt poolt kasvõi väikese esimese sammu, mis aitab sul alustada liikumist parema vaimse ja füüsilise tervise poolt. Praegu tasub hoolitseda oma meele tervise eest, vältida liigset muretsemist ja stressi. Samuti tasub olla tähelepanelik söögi-joogiga. Tee teadlikult tervislikke ja kehasõbralikke valikuid, sest seedehäired ja kõhuprobleemid võivad hetkel kimbutama tulla.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Tööalaseid muudatusi peaksid praegu pigem vältima. Kui mõni pakkumine tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tee tõsine taustauuring enne kui pakkumise vastu võtad. Ära kiirusta midagi tagant, vaid lase asjadel omasoodu areneda ja küpseks saada, nii saavutad parimaid tulemusi.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku õiglus. Nüüd tasub sul hoolega järele mõelda oma elus tehtud otsuste üle. Kuidas sa suhtud teistesse inimestesse ja olukordadesse, mis sulle ei meeldi? Kuidas sa suhtud tundmatusse, nii iseendas kui väljaspool ennast? Kas kipud omama eelarvamusi või suudad jääda empaatiavõimeliseks ja erapooletuks?

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles segapuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliselt oluline ja millele sa ei peaks tegelikult hoopiski oma aega ja energiat raiskama.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv periood - nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid. Kõik, mis on seotud kodu, pere ja lastega, edeneb samuti hästi.

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!