"Kallid sõbrad! Loodan, et võime kohtuda online-is. Ma pole ammu teie juures olnud ja kahjuks pole seni võimalust teie juurde Eestisse sõita. Mul on uus, suurepärane seminar julgusest elada omaenda elu, julgusest olla suhetes. See, kuidas me saame seda teha, mil määral oleme endaga kontaktis, sõltub paljuski mitmetest erinevatest asjadest: sugupuust saadud programmidest, varasemate kehastuste erinevatest programmidest, meie käesoleva elu kogemusest. Ühel hetkel võime lihtsalt kaotada oskuse soovida - meile on väga oluline ühenduda oma keha ja soovidega; leida see julguseseisund, mil oled valmis valima ennast ja minema isiklikku teed mööda; jääda enda ees ausaks; olla ustav iseendale.

Seda meie ainukordsust on nii pikaajaliselt maha pestud ja mitte vaid meie elus, vaid mitu põlvkonda enne meid - meie varasemates kehastustes. Ent nüüd on saabunud teised ajad: praegu on "mina" tähestiku esimene täht. See, mil määral sa suudad oma ainukordsusega ühenduda, see, mil määral võid iseendale toetuda, mõjutab sinu elukvaliteeti - rõõmu, rahulduse, õnne, realiseerituse, mõtte hoomamise.

Kutsun teid just sellesse maailma - maailma, kus sa päriselt elad oma elu, usaldad ennast ning oled enda ees aus. Me leiame igaühe jaoks teist võtme, et võiksite selle ukse avada ning sinna siseneda. Kohtumiseni!" ütleb Oksana selles Eesti jaoks salvestatud videos.

KELLELE ON PRAKTIKA MÕELDUD?

• neile, kes tahavad tunnetada oma unikaalsust.

• neile, kellel on hirm ja ärevus.

• neile, kes tahavad valida ennast suhetes kõige lähedasemate inimestega ja aktsepteerida, kui sama teevad teised inimesed.

PRAKTIKA KÄIGUS ÕPITE:

• tunnetama ennast ja seda, mida on vaja just sinul.

• väljuma teadlikult programmidest, mis takistavad olla sina ise.

• nägema oma hirmu.

• leidma ressurss julguseks elada oma elu.

• alustama suhete loomist külluse printsiibist.

• väljuma igas oma elu sfääris kitsikusest. Väga oluline on ennast valides end mitte isoleerida emotsionaalsetest kontaktidest; olla üheagselt suhetes ja vaba ongi tõeline õnneliku elu ja heaolu kunst.

Lisainfo telefonil +372 5342 7812 või meilil teet.korsten@gmail.com

Seminaril osalemise tasu on 120 eurot. Ülekande saab teha kontole: EE032200221073351882 Constelling OÜ. Märksõna: "Julgusest".

Registreeruda praktikale saab alljärgneval lingil: https://forms.gle/Dg5NekrT6qJSxtNKA