Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks november tuleb põnev ja üllatusterohke:

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Oled jõudnud sisimas teatud enesekindluseni ja teadmiseni, mida sa soovid oma elus saavutada, seda nii pikemas kui ka lühemas plaanis. Nüüd on sul olemas ka jõud ja julgus, et oma soove ellu viima hakata. See aasta on toonud sinu jaoks kaasa omajagu õppetunde ja üllatusi ning nii mõnelgi korral oled pidanud nentima, et muutunud on just need asjad, mille osas tundsid kindlustunnet ja turvalisust. Samas on need olukorrad avanud sinu silmad ning nüüd oskad asju ka teise nurga alt näha. Julged teha otsustavaid samme ja muuta soovi korral oma elu.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Oled sel kuul väga heas kontaktis oma südame ja hingega, mis laseb sul tunnetada, mida sa vajad, et olla õnnelik. Hea aeg on tegeleda oma suhete, perekonna ja lastega. Intuitsioon laseb sul teha häid ja õigeid valikuid, millega kindlustad endale rahuldustpakkuva koduse elu ning tagala, mille peale saad alati kindel olla. Ka elu majanduslik pool peaks nüüd tooma sulle rohkem põhjust rahul olemiseks.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Sinu jaoks toob see kuu kaasa sisemist rahulolu ja tunnet, et oled jälle sina ise. Tunned, et suurem ärevus on sinu hingest lõpuks kadunud ning teed taas plaane ja julged suurelt unistada. Oota oma unistuste elluviimisega aga seni, kuni kuu keskpaik saab mööda, sest alates kuu teisest poolest võivad sinu elus avaneda sellised põnevad võimalused, mis panevad sind muutusi või lausa olulisi kannapöördeid tegema.