Nädalat iseloomustavad müntide viis ja mõõkade kuus. Nüüd on oluline, et sa leiaksid taas usu iseendasse ja sellesse, et elu läheb helgemaks. Võid kohati tunda, et sinu ümber on pingeid ning teele satuvad raskused ning ülesanded, millega toime tulemiseks pead võtma kokku kogu jõu. Võid tunda, et oled ise närvilisem ning kipud ka erinevates olukordades ehk tugevamalt reageerima kui tavaliselt. Ära mõista enda sellepärast hukka. Püüa lihtsalt järgmine kord enne millegi välja ütlemist või millegi tegemist korraks peatuda, et mõista, mis on see, mis sinu tunded käivitab.

Suhete osas ei ole nädal just kerge. Veel on tunda ärevust ja üles kerkivad mõned vanad teemad, mis mõjutavad suhtlemist. Samas emotsioonid on pisut jahtunud ning nüüd saab kasutada kõiki neid sõlmpunkte, mis igapäevaelu varjutavad või suhted keeruliseks muudavad, õppimiseks. Armuasjades võib hetkel juhtuda ka see, et mingid ootused-lootused purunevad ning mõistetakse, et samamoodi enam jätkata ei saa.

Töö- ja rahaasjade osas ootab ees keeruline nädal. Tunned, et sul on hetkel üsna raske hoida end stressivabana ja lootusrikkana. Pigem koged kohati ärevust ning kipud tundma väsimust. Hoia oma siht selge ning pane enda jaoks paika kindel plaan, kuidas oma elu finantspoolt kontrolli all hoida. Ainult selge ja aus ülevaade saab sind hetkel edasi viia. Samas on näha ka helgemat poolt, võid saada võimaluse, kuidas mingi mure lahendada ning sealt edasi liikuda kindlama ja rahulikuma pinna poole.

Tervise osas peaksid nüüd olema tähelepanelik. Kui sul on mõni kaebus, siis ära jäta seda tähelepanuta vaid külasta arsti või terapeuti, kas annab sulle nõu, kuidas enda tervis taas tugevaks saada. Praegu ei tasuks üle pingutada ka raskete asjade tõstmisel ega sportimisel, sest lihasvalud võivad kergesti kimbutama tulla. Luba endale nüüd teadlikult ka vitamiinirikast toitu ja piisavalt und. Pead enda hoidma, et pimedale ajale tugevalt ja tervelt vastu minna.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate kuningas. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile. Tavapärasest enam võivad esile kerkida ka armastuse ja suhetega seotud teemad. Ava oma süda ja lase end sellel juhatada.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Tajud nüüd oma elus pingeid või isegi rünnakuid, mille sihtmärgiks on sinu vaated või veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja konfliktidesse. Kui suudad jääda rahulikuks ning säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku keisrinna. Teadvuse tasandil jõuavad sinu ellu nüüd uued teadmised ja tõdemused. Need võivad olla nii meeldivad kui ka esialgu ebameeldivad, ent igal juhul on nad sinu meelt ja hinge rikastavad ning avardavad. Puutud kokku küsimustega, mis näitavad sulle nii elu helget ja viljakat poolt, kui ka ajalikkust.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus ja mure. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. Tunned, et oled kitsikuses ning kohati muretsed ka üleliia. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub samuti harmoonilisemaks.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ka oma pereliikmetega sind kohati väsitab.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Sind ootab ees midagi toredat ja südantsoojendavat. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati ka üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Rahulikku ja positiivset nädalat!