Siniseks kuuks kutsutakse täiskuud siis, kui ühes kalendrikuus juhtub olema kaks täiskuud. Seekordne sinine kuu on mikrokuu, mis tähendab, et see on Maast tavapärasest pisut kaugemal. Seetõttu võib kuu öises taevas paista väiksem ning olla vähem särav ja hele.

Kuigi harilikult särab kõikidel Halloweeni piltidel taevas kuldne täiskuu, siis tegelikult ei juhtu seda, et need kaks sündmust kokku satuksid, just kuigi tihti. Täiskuu on sel perioodil taevas vaid iga 18 või 19 aasta järel.

Usutakse, et selline mikrokuu on seotud kõiksuguste loodusõnnetuste ja halva ilmaga, samuti arvatakse, et meelolu kõikumistele ja langusele on selle eriliselt suur mõju. Kui üldiselt on täiskuud seostatud lahtilaskmiste ja vabaksandmistega, siis seekordne täiskuu ei too endaga loodetud vabanemistunnet. Praegune kuu toob küll meie jaoks pinnale kõik selle, millest peaksime vabanema, kuid see ei anna meile omapoolset jõudu, et astuda reaalseid samme.

Kuna paganlikes traditsioonides usutakse, et Samhaini ööl liiguvad ringi vaimud, siis täiskuu võimendab seda uskumust veelgi. Nüüd on vaimumaailma värav avatud ning inimesed saavad kergemini kontakti teispoolsusega, vaimudega ja lahkunud esivanematega.

Täiskuu mõjutab loomulikult meid kõiki, keda vähemal, keda suuremal määral, kuid kui vaadata sodiaagimärkide kaupa, siis kõige enam tunnevad seekordse kuu mõjusid Sõnn, Skorpion ja Kaalud. Praegu tasuks pigem võtta aeg maha, nautida elu, lõõgastuda, puhata või siis hoopis võtta ette millegi sellisega tegelemine, millest oled juba mõnda aega unistanud. Praegu algavad suhted on pisut "omapärased". Sind tõmbab kõik selline, mis on tavapärasest erinev ja võibolla isegi riskantne.

Sõnni täiskuu loob suurepärane aja selleks, et tegeleda kaunite kunstidega, aiandusega, küpsetamisega ja sportimisega. Väga soovitav on viibida looduses, kuna sinu intuitsioon ning erinevad tajud on hetkel väga tugevad, siis saad looduses olemisest tugeva positiivse laengu.

Tervise osas tasub pöörata suuremat tähelepanu pea-piirkonnale. Võimalik on peavalu ja silmade, hammaste või nina ülitundlikkus. Tule-elemendiga seotud hädad (põletikud, palavikud, kuumarabandused jne) kulgevad praegu tavalisest raskemini.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid