Nädala kaartideks on mõõkade kuninganna ja karikate kuus. Sinu instinktid ja intuitsioon töötavad suurepäraselt. Tead, mida soovid saavutada ja oled end valmis ka kokku võtma, et oma eesmärkide nimel pingutada. Mõtted võivad tihti joosta mineviku radadele ning siinkohal oleks hea meelde tuletada, et olnu meenutamine positiivsete mälestuste kohalt on hea, kuid pidevalt mälestustes elamine, olgu need head või halvad, ei tule kellelegi lõppkokkuvõtteks kasuks. Kui igatsed alatasa taga vanu häid aegu, siis annad sa käest võimaluse muuta praegused ja tulevased ajad imelisteks.

Suhete osas tasub nüüd lasta asjadel minna oma loomulikku rada. Selle asemel, et mõtelda millega sa teiste inimeste puhul rahul ei ole, suuna kogu oma tähelepanu ja energia iseendaga tegelemisele. Mõtle välja, mida sa lühemas ja pikemas plaanis vajad, et säilitada sisemine rahu, tasakaal ja õnnetunne. Mida sa ise saaksid teha, et muuta oma suhteid ümbritsevate inimestega paremaks? Mida enam sa iseendas selgusele jõuad ja endaga rahu sõlmid, seda enam märkad, kuidas keerulised suhted lahenevad ja mõned segased olukorrad justkui iseenesest lahenevad.

Tööalaselt on käimas muutused ja sinupoolne paindlikkus tuleb kohanemisele ainult kasuks. Teadvusta endale, et mineviku rahulikud ajad on praeguseks möödas. Anna endast lihtsalt igapäevaselt parim ja katsu mitte liigselt mõelda tuleviku peale. Hoia oma mõtted avatud, säilita lootus, kuid ära muretse üleliia sellepärast, mis saama hakkab. Nüüd on aeg, kus tuleb tegutseda vastavalt sellele, mis parasjagu sinu ellu saabub. Autopiloodil enam toimetada ei saa ning ka mugavustsooni ei ole enam. Nüüd on vaja iga uut päeva võtta kui võimalust õppida ja areneda. Sinu võime kohaneda on sinu edukuse üks olulistest võtmeteguritest.

Tervise eest hoolitsemisel oled üsna motiveeritud. Võid võtta ette mõne terapeudi või arsti külastamise, et saada infot oma tervise olukorra kohta või selleks, et üht-teist parandada. Praegu on hea aeg ka oma vaimse tervise eest hoolitsemiseks ja oma murede ärarääkimiseks. Kui sul on midagi südamel, mis sind vaevab, siis leia võimalus jagamiseks. See toob sulle kergendust ning võid avastada, et kui mõni vaimne raskus saab õlgadelt ära, siis leevenduvad ka füüsilise tervise osas olevad kaebused.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Nüüd oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja meelt puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult tähelepanelikkust. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Keskendu detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja infot. Õpi elama hetkes. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide üheksa. Otsid kõiges eelkõige stabiilsust ja turvalisust. Sa oled oma elus hetkel kohas, kust saad nii enda kui teiste heaks üht-teist ära teha, olgu selleks nõu andmine või muud moodi toeks olemine. Ümbritse end inimestega, kellest kõige enam hoolid, see loob sulle praegu kõige turvalisema keskkonna.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskeimatest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda. See kõik võib aga kaasa tuua ka suhete pingestumist.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnete, armastuse ja headusega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema. Kõik suhted peaksid sujuma hästi ning ka minevikust pärit probleemide või ebakõlade lahenemine on tõenäoline.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Kui tunned, et oled kitsikuses või muretsed millegi pärast üleliia, siis nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kolm. Sel nädalal on sinu elus puhumas väga positiivsed tuuled. Saad tunda rõõmu kellegi või millegagi taaskohtumisest, mis lõpetab sinus tekkinud igatsuse ja isegi pisikese melanhoolia. Samuti on sul nüüd põhjust tähistada mõnda toredat sündmust. Kohtud sõpradega, veedad toredasti aega ning tunned elust mõnu.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Praegune nädal on suurepärane just eelkõige töö- ja rahaasjadega tegelemiseks. Kõik finantstehingud ja äriprojektid sujuvad laitmatult ning kokkulepped peavad. Suudad kerge vaevaga teenida lisaraha või alustada mõne tulutoova ja suurejoonelise projektiga.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on saatuseratas. Nüüd saad mustvalgel näha, kuidas kõik siin elus on mööduv. Olgu selleks head asjad või mured, mis tundusid ületamatud - kõik saab ümber ja ellu tuleb jälle midagi uut. Mida vähem klammerdud ja asju üle dramatiseerid, seda kergem on sul näha kõike nii, nagu see tegelikult on. Omanda oskus, mis laseb sul vajadusel eluvooluga sujuvalt kaasa minna ja sa näed, kui palju kergemaks kõik muutub.

Rahulikkut nädalat!