Et väljakutsetega silmitsi seistes võidukad olla, peame tegelema oma psüühikaga, karmaga, oma tahtega ja kõigi oma soovidega. Sa võid anda endale elu ülevaate kasvõi kohe praegu. Sa ei pea ootama, kuni jõuad teisele poole. Sa võid täna üles kirjutada kõik teod, mis sinu arvates on su head teod, mis on teisi aidanud. Kuidas sa oled teiste pärast pingutanud? Kas sa oled nii ennast täis, et pole isegi taibanud, et inimesed vajavad sind ja sa saad paljusid aidata, jne? Kui palju head karmat sul on? Mõtle selle üle.

Kui on midagi, mis sulle enda juures ei meeldi, siis peaksid kohe seda muutma. Mulle meeldib iga päev muutuda. Mulle meeldib end iga päev muuta. Ma tahan olla üha rohkem inglite sarnane. Ma tahan olla üha rohkem jumalasarnane, mitte jääda inimteadvuse madalamatele tasanditele. Ma ei taha aega raisata. Ma tahan areneda, sest kui ma spirituaalsel teel arenen, siis suudan aidata teisi. Sina võid sedasama teha. Kasuta need hetked ära. Võta ette ja aita inimesi, eriti väikesi lapsi, eriti meie noorust.

Ma kutsun sind üles seda iga päev püüdma ja sa näed, mis juhtub, kui sa ei lase end kõigutada millelgi või kellelgi, mis su teel ette tuleb. Sa võiksid pidada selle kohta päevikut - ja peaksid seda tõsiselt võtma, sest muidu sa lihtsalt mängid endaga mingit mängu. Sa saad kõrgemale tasandile, kui seisad vastu depressioonile, ärritusele või kadedusele, millele tahes, mis võib olla sinu nõrkus. Sa hakkad märkama, millal sa seda ei tee. Sa hakkad märkama, millal su energia kaob. Sa hakkad märkama, mida sa sööd, kuidas see sulle mõjub ja kuidas see sind keskendumisest eemale kisub, ja nii edasi. Sinust saab enda vaatleja. Ja sa näed peagi, kuidas su pühendumine puhub lõkkele su suutlikkuse muutuda.