Neitsi Noorkuu avab võimaluse laskuda peast kehasse, juhib tähelepanu keha tähtsusele ja kehas toimuvale. Sageli kipume elama ainult peas, pidevas mõttevoos, oma lugudes ja neist tulenevais emotsioonides, jättes unarusse keha, mis ju ometi on inimeksitentsi tähtis eeldus selles elus siin planeedil. Füüsilise keha ja tervise tunnetamine, selle eest hoolitsemine, tervenemine ja tervendamine on selle kuutsükli teemad.

On aeg pöörata tähelepanu sellele, kuidas sa end oma kehas tunned ja kui hästi sa igapäevaselt oma kehalise heaolu eest hoolt kannad. Keha heaolu toetavad puhas vesi, puhas toit ja puhas elukeskkond, jalutuskäigud looduses ning igapäevase ajakava seadmine rahulikumale rütmile, tehes ruumi keskendumisele, rahule ja vaikusele. Võta iga päev aega puhkamiseks, puhastumiseks, uuenemiseks. Sügav taastav uni igal võimalusel on praegu absoluutne prioriteet.

Selle Kuuloomise energia kutsub sind oma ellu vastu võtma looduse tervendavat väge, nii läbi keha kui ka meelte, nii toidu kaudu kui ka metsades ja veekogude ääres aega veetes. Võta vastu taimsete ravimite ja värske taimse toidu tervendav vägi, et oma keha ravida, taastada ja laadida.

Neitsi on tugev ja sõltumatu, ta teab, mida tahab ja ei pea kellelegi sellest aru andma. Neitsi aitab ühenduda oma iseseisvuse ja sisemise tugevusega, oma täispotentsiaaliga. Neitsi valitseb ka seedesüsteemi üle, seega hoolitse oma kõhu eest massaažide, jooga ja tervisliku kodutoiduga. Muidugi on parim toit see, mis tuleb oma peenrast ja põllult, kuid ka turud pakuvad praegu just sobivasti rikkalikult kodumaiseid värskeid aia- ja põllusaadusi. Kui soolestik on puhas ja terve, on sul ka hea tuju, palju energiat ja selge mõistus. Seedesüsteem aitab meil mitte ainult töödelda toitu ja seda omastada, vaid ka töödelda ja omastada kogetud energiaid ja sündmusi. Millised sündmused või olukorrad on su elus toimunud, mida pead hetkel töötlema ja seedima? Kuula oma keha. Nii nagu vale toitumise korral võib seedimine muutuda loiuks, on vaja ka õppima oma emotsioone töötlema ja seedima, et need ei muudaks meelt kibestaks ega põhjustaks energiablokeeringuid. Pööra tähelepanu sellele, kuidas su seedimine võib olla seotud su emotsioonide või läbielamistega. Millest sa kinni hoiad? Mida sul on raske emotsionaalsel tasandil töödelda, seedida ja väljutada?

Kuuloomise energiates on hea võtta aega oma emotsioonide ja elusündmuste läbi töötamiseks ja seedimiseks, selle asemel, et end takka kiirustada ja peatumata edasi liikuma sundida. On aeg loobuda elamast hirmus, negatiivsuses ja piirangutes. Võimalik, et keha reageerib muutustele lühiajaliste tervisehädadega, ent need ei kesta üle paari päeva ja mööduvad ruttu. Tervenemine kulgeb nüüd kiiresti. Võta vastutus oma elu ja tervise eest, aita end ise või võta vastu abi ja luba end aidata. Sa oled nii palju tugevam, kui sa arvad. Sa tead, mida teha. Usaldada ennast. Kõik vajalikud ressursid on sinu sees juba olemas, on aeg need aktiveerida.