Alkeemia.ee tegevtoimetaja ja tarokaartide asjatundja Katrin Oidra hakkas 2013. aastal lugejatega jagama, mida näitavad tarokaardid igale tähemärgile. Tarokaartide ja horoskoobi ühendusest sündiski taroskoop. Tänaseks ülipopulaarne taroskoop jõuab kuus 350 000 portaali lugejani ja 55 000 Facebooki jälgijani.

"Tarokaardid näitavad, et 2021. aasta toob endaga kaasa suuri muutusi, millega kohanemine võtab kindlasti aega. Tõsi, muutused on toimunud juba mõnda aega, kuid ometi on paljud ikka veel justkui ooterežiimil ja soovivad tagasi n-ö endist elu. See on aga võimatu. Valmis tasub end panna tõeliselt suurteks uudisteks, kuna on näha millegi sellise saabumist, mis mõjutab nii iga üksikut inimest kui ka suuremas plaanis meie kõigi elukorraldust," räägib taroskoobi autor Katrin Oidra, kes on tarokaartidega tegelenud juba veerand sajandit.

Alkeemia.ee alustas tegevust 2011. aastal ja koondab kokku olulise info ihu, hinge ja meele (body-mind-soul) arendamise valdkondadest. Psühholoogia ja eneseareng, armastus ja suhted, toit ja tervis, keskkond ja inimkond, olme ja ulme, müstika ja metafüüsika, filosoofia ja futuroloogia ning palju muud avarat ja arendavat leiab aadressilt alkeemia.ee.

Alkeemia taroskoop 2021 on müügil alates 4. septembrist kõikides raamatupoodides üle kogu Eesti ja internetis.