Nädala kaartideks on sauade viis ja sauade paaž. Ees on ootamas midagi uut, värsket ja põnevat. Nüüd hakkad vaikselt nägema nende seemnete vilju, mis on mõnda aega tagasi mulda pandud. Kasvamine ja küpsemine küll veel kestab, kuid ometi tunned, et muutused toimuvad igapäevaselt. Seoses asjade arenguga võid kokku puutuda ka rivaalidega ja konkurentidega või esineb sinu elus mõnes valdkonnas võitlusmoment, kus pead iseenda eest seisma. Nüüd tasub leida üles kogu enesekindlus, mis sinus on. Sa vajad seda selleks, et mitte kahelda, alustatud projekte pooleli jätta ega kõrvalseisjate arvamust liigselt südamesse võtta.

Suhete osas peaksid nüüd jääma läbinisti ausaks. Seda eelkõige iseenda vastu, kuid loomulikult ka kui oled suhtes, siis oma partneri vastu. Praegune aeg võib su teele tuua ahvatlusi - uusi huviobjekte, armumisi või ilmub lausa mõni vana kallim välja, kes soovib üles soojendada kunagi soiku jäänud suhteid. Enne kui teed mõne otsuse, mis muudab su elu ja suhtestaatust, kuula hoolega oma südant, et teada, kas oled ikka õigel teel.

Töö- ja rahaasjade osas peaks nädal kujunema üsna meeldivaks. Võid saada häid uudiseid, mis muudavad positiivselt sinu ametialast- ja majanduslikku olukorda. Peaksid küll olema praktiline ja kohusetundlik, sest mida pühendunumalt sa hetkel oma elu maisema poolega tegeled, seda tõenäolisem on, et saavutad endale püstitatud eesmärgid.

Tervise osas tasub nüüd oma eesmärgid paika panna. Kui oled olnud millegagi rahulolematu, siis hakka tegutsema. Ära oota, et asjad iseenesest paika loksuksid. Muuda oma toitumine tervislikumaks, liigu rohkem, puhka piisavalt, joo vett. Tee enda heaks juba kohe täna midagi, mille eest sinu keha ja sinu tervis sind tänavad. Samuti peaksid hoolitsema selle eest, et sul oleks olemas meelerahu. Elu ei ole võistlus, seega lõpeta enda võrdlemine teistega. Kui annad enda parima, hoolitsed oma vajaduste eest, arvestad teistega ja oled tänulik kõige hea eest, mis sul on, siis sellest juba piisabki.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult panustama, et saavutada endale seatud eesmärke. Hea aeg on eelkõige töö- ja rahaasjadega seotud teemade osas. Praegu tasub tähelepanu pöörata ka detailidele, sest kui nö "väiksed asjad" on korras, siis toimivad ka "suured asjad" laitmatult.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kümme. Nüüd pead aga endale armu andma, ning tunnistama, et sa vajad puhkust. Sulle on vaja vaimset ja füüsilist rahu, et saaksid end välja lülitada, enda elu üle järele mõelda ning leida taas turvalise jalgealuse ja stabiilsuse. Sa tahad alati olla kõiges parim, kuid isegi parimad peavad vahepeal lõõgastuma ja juhtme seinast välja tõmbama.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled nüüd piisavalt kindlustatud ja rahulik. On aeg jagada oma õnne ja rikkusi oma lähedastega. Rikkuste all tuleb silmas pidada mitte ainult materiaalseid väärtusi, vaid ka vaimseid õnnistusi, mis on sulle osaks saanud ja mida saad oma lähedastele edasi anda.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Praegu peaksid tegelema oma elu majanduslikku poolt puudutavate küsimustega. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, endale seatud eesmärkidele kindlaks jäämist, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Sinus on palju sisemist jõudu, leia see vaid üles ja mitte miski ei suuda sind takistada oma unistuste poole liikumast.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ja rahvarohked üritused sind väsitavad. Eelistad pigem olla oma pere seltsis või päris üksi iseenda mõtetega.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati ka üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma ning pakuvad sulle rõõmu ja rahulolu.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Rahulikkut nädalat!