Nädala kaartideks on mõõkade rüütel ja sauade paaž. Nüüd on aeg tegutseda. Kui sa oled oodanud millegagi alustamiseks nö õiget hetke, siis nüüd on see käes. Praegune aeg soosib nii ideede elluviimist, uute ülesannete ja töövõtete käsile võtmist, projektide käivitamist kui ka uusi suhteid. Hoia oma mõtted selged ja süda avatuna, kui sul on kindel ja õige eesmärk, siis liiguvad asjad sinu jaoks kiirelt ja sujuvalt ülesmäge.

Südameasjade osas peaks sind ees ootama hea nädal, seda nii juhul kui oled suhtes, kui ka siis, kui sul on juba kallim olemas. Praegu on vabade ja vallaliste jaoks oluline hoida silmad lahti, sest on võimalus kohtuda kellegi väga erilisega. See võib toimuda väga äkki ja ootamatult ning võid tunda, et sind sõna otseses mõttes võeti jalust nõrgaks. Kui oled suhtes, siis tunned soovi seda tugevdada, parandada ja segased olukorrad selgeks rääkida. Võta endale aega, et veeta üheskoos oma armastatuga kvaliteetaega ning luua erilisi hetki, millest kujuneksid kaunid mälestused.

Tööalaselt tasub olla hästi konkreetne, täpne ja teha täpselt seda, mida vaja. Tee endale kasvõi nimekiri, et midagi meelest ei läheks. Mida tegusam ja produktiivsem oled, seda lihtsamini kõik laabub. Kui jätad midagi ripakile või kahe silma vahele, siis võib sellest tekkida tüli ning ebameeldivusi, mida klaarida ei ole just kõige lihtsam.

Tervise osas peaksid nüüd hakkama astuma konkreetseid samme. See võib tähendada ka seda, et alustad iseendale puhkuse võimaldamisest. Sa vajad und, lõõgastumist ja lihtsalt niisama olemist. Siis kui igapäevaelu stress ja pinged on pisut leevendunud, siis suudad ka teha edasisi plaane, kuidas enda eest parimal võimalikul viisil hoolitseda. Kui oled kaalunud trenni minemist või enda liikumise suurendamist, siis ära viivita, praegu on parim aeg alustamiseks. Samuti tasub oma söömise alased valikud üle vaadata ja lubada endale kohalikku ja hooajalist vitamiinirikast toitu.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kuningas. Peaksid nüüd olema tähelepanelik ja pigem lugema enne kümneni ja alles siis tegutsema, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemal ja pehmemal toonil. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted ümbritsevatega jäävad heaks.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Pead nüüd vastakuti seisma teiste arvamuste, soovide ja ootustega, mis ei ühti sinu omadega. Pead enda seisukohti kaitsma, kuid see mõjutab sind rohkem kui peaks. Leia endas julgus ja enesekindlus väljendada oma mõtteid ausalt ja kartmatult, see on ainus viis edasi liikumiseks.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava "lahingu" maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on aeg elust rõõmu tunda ja nautida kõike head, mis saatus sinu teele on toonud. Ära karda loobuda tuttavast ja turvalisest ümbruskonnast, astu julgelt oma tavapärasest mugavustsoonist välja ja lase elul end üllatada. Spontaansus ja lapselik uudishimu viivad sind praegu põnevate seiklusteni.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Tunned nüüd, et oled valmis emotsionaalselt edasi liikuma. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ja ära suru emotsioone alla. Lase end vabaks ja vaata maailma kartmatu pilguga.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kümme. Nüüd pead aga endale armu andma, ning tunnistama, et sa vajad puhkust. Sulle on vaja vaimset ja füüsilist rahu, et saaksid end välja lülitada, enda elu üle järele mõelda ning leida taas turvalise jalgealuse ja stabiilsuse. Sa tahad alati olla kõiges parim, kuid isegi parimad peavad vahepeal lõõgastuma ja juhtme seinast välja tõmbama.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on narr. Elu palub sulle nüüd huvitavaid kogemusi. Ära lase mööda võimalusest end seiklustesse kaasa haarata. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Sind on ootamas hea aeg eelkõige töö- ja rahaasju silmas pidades. Sind hinnatakse ja tunnustatakse ning sa saad südamerahus nentida, et oled oma elus õigel rajal. Jätka samas vaimus, sest nii toimides liigud sa aina lähemale finantsilisele kindlustatusele.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Rahulikkut nädalat!