Nädala kaartideks on sauade äss ja karikate kaks. Ees on ootamas positiivsed uudised seoses partnerluse, sõprade, pere või armuasjadega. Inimsuhted peaks nüüd saama sisse uue ja värske hoo, mille pinnalt areneda sügavamaks, tugevamaks ja harmoonilisemaks.

Nüüd tasub panustada oma suhete lihvimisse, arusaamatuste klaarimisse ja ka pisut hääbuma hakkavate sõbrasuhete taaselustamisesse. Inimsuhted on üks harmoonilise elu alustaladest, seega investeeri neisse julgelt. Päeva lõpuks loeb kõige enam see, millised kaaslased on sinu kõrval. Ka armastuse teemad peaksid nüüd väga kenasti edasi arenema. Alusta sellest, et jagad omalt poolt head, see toob sulle ringiga tagasi positiivseid emotsioone ja häid tundeid.

Tööasjade osas tasub samuti praegu kaaslaste, partnerite ning ülemuse või alluvatega suhted sujuvad hoida. Mida enam sa hindad seda, et sinu kõrval on toetav meeskond, seda ladusamalt sujuvad su ettevõtmised ja seda paremini saad liikuda oma eesmärkide suunas. Rahaasjade osas peaksid olema tähelepanelik, et mitte teha liigseid kulutusi. Raha küll tuleb sisse, kuid kipub kuidagi eriti lihtsalt ka välja minema. Seega, mõtle oma suuremad ostud ja investeeringud eelnevalt hoolikalt läbi.

Tervise osas tasuks praegu tegeleda oma südametšakraga. Kujutle, kuidas kirgas roheline valgus täidab su südamekeskuse, mis asub rinnaku keskel ja pisut abaluudest allpool. Hinga sisse ja kujutle iga hingetõmbega, kuidas soe ja pehme roheline valgus täidab su keha. Iga väljahingamisega kujutle, kuidas kõik negatiivsus lahkub sinu kehast. Seda kõike tee rahulikult, keskendunult ja vii oma fookus positiivsele. Üks lihtsamaid ja tõhusamaid viise, kuidas oma südametšakra taas tööle saada ja blokeeringutest vabastada, on jagada oma headust ja armastust teistele. Lihtsalt teha väikeseid heategusid, naeratada, öelda mõned head sõna. Kõike seda tasub teha lihtsalt selleks, et kinkida maailmale armastust, ilma midagi vastu ootamata.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Nüüd näidatakse sulle selgeid märke, kuhu suunas pead liikuma ja mida pead vältima. Oluline on hoida oma meel selge ja mõistus terav. Vahel võib äratundmine tabada lausa valusalt, kuid tundub, et just kristallselge äratus on see, mida sa vajad.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Sind ootavad ees vaimsed väljakutsed. See võib tähendada nii mõnda põnevat ettevõtmist, kus pead kogu oma tarkuse ja teadmised mängu panema, kui ka mõnda inimestevahelist olukorda, mis võib küll oma olemuselt olla pingeline, kuid toob kaasa massiivseid selginemisi ja arenguid .

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning see toob kaasa sinu jaoks ka uute uste avanemise. Vajadusel võta endale pisut puhkust, et saaksid uutele oludele värskelt vastu minna.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade paaž. On aeg võtta oma elus ette muutuseid ja teha uuendusi, olgu selleks siis oma suhete, töö või pere ja koduga seonduvate asjade parandamine, uuendamine või muutmine. Praegu tasub ka veidi riskida, sest sind ootavad ees positiivsed üllatused, mis nõuavad saabumiseks sobivaid tingimusi.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kolm. Asud hetkel oma arenguprotsessis illusioonidest vabanemise valulikus protsessis. Ära peida oma pead liiva alla ega eita oma tundeid. See, mis praegu päevakorda kerkib, nõuab lahendamist, et saaksid vabalt ja südametunnistuse piinadeta edasi liikuda. Ole julge ja võta oma elu eest vastutus.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Tundud nüüd inimestele huvitavam, atraktiivsem ja külgetõmbavam kui tavaliselt. Kohtad igal sammul kedagi, kes soovib kas sinu head nõu, tarka soovitust või tähelepanu. Sellel on sinu jaoks silmiavav ja enesehinnangut tõstev väärtus - hakkad ka ise ennast nägema nii nagu teistele paistad. Mõistad, et sinu teadmisi ja intuitsiooni hinnatakse väga kõrgelt.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd on aeg elust rõõmu tunda ja nautida kõike head, mis saatus sinu teele on toonud. Ära karda loobuda tuttavast ja turvalisest ümbruskonnast, astu julgelt oma tavapärasest mugavuststoonist välja ja lase elul end üllatada. Spontaansus ja lapselik uudishimu viivad sind praegu põnevate seiklusteni.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kuus. Elus on kõik tasakaalus, kord on sinul kellegi abi vaja ja teinekord aidatakse jälle sind. Praegu on saabunud just selline hetk, et pead vajadusel ulatama mõnele lähedasele või sõbrale abikäe, et raskustest välja tulla. Samuti võid ise vajada mõne mentori nõu, et paremini mõnd olukorda mõista.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Tegeled nüüd elu maisema poolega ja püsiväärtuste loomise ning kinnistamisega. Sul on hea vaist, mis laseb sul üsna eksimatult langetada kasulikke otsuseid nii pere ja lähedasi puudutavates, kui ka majanduslikes küsimustes. Suudad edukalt oma elukogemusi ja sisemist tarkust ellu rakendada.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Rahulikku nädalat!