August toob kaasa vajaduse hakata taas iseennast ja oma ümbrust tähelepanelikult märkama. On aeg oma päevad taas eluga täita. Selleks tuleb välja murda rutiinist ja hakata asju tavapärasest erinevalt tegema. Alusta lihtsatest asjadest - söö teistsugust toitu, mine uut teed mööda koju, mine peole ja tantsi, kui sa seda muidu ei tee. Ära lase oma päevadel olla üks ja sama elutu ja tundetu jada, vaid koge, tunneta ja naudi. Elu on ilus. Kõik emotsioonid, mida koged, hoiavad sind elavana ja annavad inspiratsiooni. Jälgi oma intuitsiooni, see ei vea sind alt. Kui tunned, et pead midagi tegema või kusagile minema, siis just nii käitugi.

Suhete osas on aeg, kus peaksid palju suhtlema, inimestega kohtuma ja julgelt oma tundeid välja näitama. Just nüüd on aeg jagada ja kogeda. Tähele võiksid panna seda, et kui oled armunud ning sinu huviobjekt tundub külm, kauge ja kättesaamatu, siis tasub sul lõpetada pingutamine. Sinu sisetunne näitab sulle praegu väga täpselt ära inimeste loomuse ning seega ei peaks sa raiskama aega selle peale, et püüda kättesaamatut. Tegele parem sellega, et panustad olemasolevatesse inimsuhetesse, kohtud sõpradega, võtad ühendust sugulastega ning tegeled oma lastega. Just läbi südamlikkuse ja armastuse leiad sa tee oma südame avanemiseni ning kui oled vallaline, siis võid just läbi oma tuttavate kohtuda kellegi erilisega.

Tööalaselt peaks kõik sujuma edukalt, samuti on praegu soovi korral võimalik leida kerge vaevaga uus töökoht. Tähelepanelik võiks olla kõige selle osas, mis ei puuduta otseselt tööd, vaid just inimesuhteid. Suhted on pealtnäha igati head, kuid kulisside taga võib hetkel toimuda nii mõnigi intriig. Hoidu ise klatšist ning ära lase end kellegi mängudesse kaasa tõmmata. Isegi kui need ei ole pahatahtlikud, siis ikkagi võib see sinu suhteid teistega pikas plaanis rikkuda. Raha osas tasub olla tähelepanelik. Sõlmi korralikud lepingud alati, kui tegu on mõne finantsküsimusega, vastasel korral võid pärast kokku puutuda probleemidega.

Enesetunne peaks olema üldiselt hea ja energiatase kõrge. Mida enam lubad endale päikest, looduses liikumist, lõõgastumist ja tervislikku toitu, seda paremini end tunned. Samas peaksid olema tähelepanelik, et sa kas liigse pingutamisega või siis vastupidi tähelepanematusest endale liiga ei teeks. Katsu kõiges, mida teed, olla kohal. Hästi mõjuvad ka kõik uued ja tavarutiinist väljapool olevad tegevused, mis nö üllatavad keha ja pakuvad vaheldust.


Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus.
Nüüd ei tasu tundeid tagasi hoida. Ära häbene seda, mida mõtled ja tunned. Kui soovid tõelist ja ausat armastust või suhet, siis pead laskma teistel näha oma südant. Saad seda, mida sa ise välja annad. Mida enam julged oma hinge soovidel lasta esile kerkida, seda tõenäolisem on, et siirad ja tugevad emotsioonid jõuavad sinuni.

Küllus.
Sinu tööga on seotud midagi, mis ei lase mõistusel ja südamel mõlemal samaaegselt rahul olla. Oled justkui kahe tee vahel, mida ei ole kerge ühendada. Tunned, et valides südame tee, ei ole sa rahul, samas kui järgned sellele, mis oleks väga mõistlik, siis ei ole sinu hing õnnelik. Sul tuleb kõiki asjaolusid arvestades leida enda jaoks kuldne kesktee.

Tervis. Sa kogud end ja võtad hoogu, et alustada millegi uuega, mis on otseselt seotud sinu tervise olukorraga. On aeg panna plaanid paika ja hakata tasapisi tegutsema. Seda, mis sellest saab, näitab aeg. Sinu ülesandeks on olla mõõdukas, järjepidev ja pühendunud enda eest hoolitsemisel.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Süameasjade osas pead sel kuul olema pühendunud ja järjekindel. Armastus ei ole ainult romantilised õhtud küünlavalguses ja kallima kingitud roosid, see on ka soov ja huvi saada üle suhtes olevatest rasketest kohtadest ja arusaamatustest. Ole kannatlik, avatud ja pühendunud, nii hoiad ka oma suhte töös ja armastuse õitsemas. Kui oled vallaline, siis tasub nüüd proovida armastuse leidmiseks mõnda täiesti uut taktikat.

Küllus. Tööasjad liiguvad iseenesest sujuvalt, kuid sa tunned, et vajad vaheldust ja puhkust. On see rutiin või ülekoormus, igal juhul on sind väsimus ja stress kimbutama pääsenud. Leia võimalus võtta pisut rahulikumalt ja kui saad, võta lausa puhkust ning lülita end kõigist tööteemadest välja.

Tervis. Nüüd on käes aeg, kus sa pead täiesti teadlikult võtma aega, et tegeleda oma keha ja meele eest hoolitsemisega. Kui sa seda ei tee, siis hakkavad varem või hiljem igasugused hädad endast märku andma.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastus. Sa oled üsna kindel, mida armastuses soovid ja teed kõik, et seda ka saada. Tunned, et sinus peituv kirg ja armastus ei saa nii palju valla pääseda kui sooviksid. Ära võitle takistustega ega pane süüd oma kaaslase õlgadele. Mida enam sa leiad endas rahu ja mõistmist, seda enam suudad sa ka oma käesolevas hetkes tunnetada tõeliselt oma südant. Õpi välise tormi keskel hoima oma armastuse karikat täis.

Küllus. Nüüd võib sind töö- ja rahaasjade osas ees oodata mingi oluline valik, mis sisaldab endas ka valmisolekut riskimiseks ja tundmatusse astumiseks. Kui sead oma fookuse sellele, mis on sinu jaoks tõeliselt oluline, siis vähenevad ka sinu hirmud teadmatuse ees. Usu endasse ja oma võimetesse ning vali alati see, mis sinu hinge kõnetab.

Tervis. Praegu mõjub sulle hästi rahulik ja rõõmus ajaveetmine oma pere ja lähedaste seltsis. See kosutab hinge ja laseb kehal puhata. Ka spordi mõttes tasuks praegu eelistada pigem tasasemaid tegevusi - jalutamist, joogat, suplemist. Anna endale võimalus ammutada viimasest suvekuust piisavalt energiat ja tervist.


Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus.
Nüüd on aeg endale selgeks teha, mida sa suhtelt soovid. Samuti tasuks partnerilt uurida, milline on tema nägemus teie armuasjade hetkeolukorrast ja edasisest käekäigust. Praegu on väga tähtis, et mõlemad suhte osapooled liiguksid edasi samade soovide ja mõtetega, sest vastasel juhul tekivad pinged ning pikemas plaanis ka lahku kasvamine. Samuti tasuks neil, kes alles ootavad armastust, teha kõigepealt endale selgeks, millist kaaslast soovitakse. Alles siis saab see ellu ilmuda.

Küllus.
Tööalaselt ootavad sind lähiajal ees ümberkorraldused. Olgu need siis väljastpoolt tulevad või sinu enda poolt ellu viidud, igal juhul saab rutiin murtud ning see mõjub sulle tegelikult ainult värskendavalt. Kui esialgu tunned end ebakindlalt, siis üsna pea leiad, et see on parim, mis juhtuda sai.

Tervis. Nüüd on suurepärane aeg selleks, et alustada oma tervise eest hoolitsemist uue hooga. Sinus on palju sisemist jõudu ja tahet oma heaolu igas mõttes uuele tasandile viia. Võta kätte ja tee need muutused ära, millest juba mõnda aega mõelnud oled.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Sinu armuasjad võivad hetkel kannatada liiga vähese tähelepanu all, kuna elus on nii palju kõike muud, mis samuti vajavad sättimist, toimetamist, hoolitsemist ja igapäevast tegelemist. Samas, kui sa ikkagi soovid, et suhe toimiks ja seda ka pikemas plaanis, siis tuleb sul endale teadlikult aega võtta ja oma südame teemadega tegeleda.

Küllus. Tööasjad edenevad sul sel kuul hästi, kui vaid ise korralikult panustad ja samal ajal ka iseendasse ja oma võimetesse usud. Suudad praegu soovi korral nii oma töötingimusi kui ka sissetulekuid parandada. Pead ainult julge olema.

Tervis. Sind võivad kimbutada mõned terviseprobleemid, kuid õnneks suudad neile ka piiri panna ning oma tervise taastada. Hästi mõjuvad sulle nii asukohavahetus kui ka mõne sellise arsti või terapeudi külastamine, kelle juurde sa tavaliselt ei satu. Praegu tasub kahtluste korral ka nö teise arsti arvamust kuulata, et saada enda olukorrast parem ülevaade.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Sinu armuelu peaks praegu sujuma suurepäraselt, sest paned kellegi südame kiiremini põksuma. Luba ennast romantikaga üllatada ja lihtsalt naudi ilusaid hetki. Praegu ei tasuks üle mõelda ja kahtlustada, vaid lihtsalt hinnata seda ilusat, mis sinu elus on. Ava oma süda ja tunne ilusaid tundeid.

Küllus. Tööalaselt võib olla olukord veidi pingeline. Isegi kui kõik väliselt sujub, siis sina tunned pisut muret tuleviku pärast ja mõtled, milliseks su rahaasjad lähiajal kujuneda võivad. Sa tead isegi, et stressis olemisega asju ei lahenda, vaid pigem muudad need nõnda veelgi hullemaks. Katsu hoida meeles, et asjad lähevad nii nagu nad lähevad, sinu ülesandeks on olla paindlik ja muutustega kaasa liikuda.

Tervis. Enesetunne saab olema üldiselt hea. Sa oled täis entusiasmi ja soovi teha oma keha ja meele eest hoolitsemisel uuendusi. Jälgid nüüd hoolikalt, mida sööd ja kui palju endale liikumist võimaldad. See annab sulle üsna pea positiivse tagasisidena hea enesetunde ja soovi samamoodi jätkata.


Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus.
Tegeled hetkel oma südameasjade osas rahu ja tasakaalu leidmisega. Oled end viimasel ajal tundnud pisut ebakindlalt, kuigi sel polegi erilist alust olnud. Nüüd oled leidnud endas sisemise tugevuse ja teadmise, mis sind õnnelikuks teeb. Ära muretse üleliia asjade pärast, mida sa kontrollida ei saa. Keskendu sellele, mis on positiivne. Maailm peegeldab sulle vastu täpselt seda, mida sa ise välja kiirgad.

Küllus.
Töö osas ootavad sind ees suurepärased võimalused, head pakkumised ja õnnelikud juhused. Sinu asi on ainult silmad lahti hoida ning neist õigel hetkel kinni haarata. Sinus tärkab uus lootus ja leiad endas motivatsiooni, et võtta oma elu juhtimisel ohjad tugevalt enda kätte. Praegu suudad soovi korral mägesid paigast liigutada.

Tervis. Tervis on hea kui annad endale piisavalt puhkust ja sportimisega või tööga üle ei pinguta. Kuula oma keha, ta oskab sulle väga hästi oma vajadustest märku anda. Hoolimata sellest, et sul on tugev tahtejõud ja suudad väsimust ignoreerida, tasub siiski aegajalt patareisid laadida.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Südameasjad toovad sel kuul sinu ellu rõõmu ja põnevust. Sügavad tunded, mis tekivad teatud suhetes ja olukordades, mõjutavad kogu su elu. Sul on vaja tasakaalustada oma tundeid, sest muidu võid nende alla lausa mattuda. Võimalik on uus armumine või tunnete lõkkele löömine juba olemasolevas suhtes. Igal juhul saad sel kuul tunda kirge, romantikat ja lähedust.

Küllus. Töö- ja rahaasjades saab see kuu olema eriliselt edukas. Majanduslik edu laseb sul tunda end turvaliselt ja kindlalt. Sinu mõtted on suunatud eelkõige oma tagala kindlustamisele ja sellele, et praegune stabiilsus jääks sinu ellu ka pikemaks ajaks püsima. Sa suudad hästi rakendada oma kogemusi ja teadmisi ning see tõmbab ligi ka sarnaseid inimesi. Ka meeskonnatööks on praegu hea aeg, sest oled kannatlik ja hea vaistuga.

Tervis. Nüüd leiad lahenduse sind vaevanud probleemidele. Sul on kõrge motivatsioon ja suur tahtejõud, mistõttu suudad seljatada nii tekkida võivad stressiilmingud kui ka kergemad tervisehädad. Rohkem rõhku võiksid panna lõõgastumisele ja lihtsalt puhkamisele. Suurepäraselt mõjub sulle looduses viibimine ja vaikuse nautimine.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Südameasjade osas on sel kuul sinu jaoks rahulikud ajad. Kui oled suhtes, siis saad nautida stabiilset, turvalist ja õnnelikku pereelu. Kui oled vallaline, siis veedad pigem aega heade sõprade seltsis. Ka uued tutvused, mida sel kuul sõlmid, tekivad pigem tänu ühistele huvidele, mitte niivõrd romatilisele külgetõmbele. Kiireid arenguid ja suhete uuele tasandile jõudmist sel kuul oodata ei ole.

Küllus. Töö osas hakkavad puhuma uued tuuled ning tunned, et sul on esialgu raskusi kohanemisega. Ära unusta, et kõigel mis juhtub, on oma põhjus. Seega leia oma praeguses olukorras üles positiivne ja ära nuta minevikku taga, pigem kasuta võimalust, et õppida sellest situatsioonist midagi uut. Raha osas peaksid olema pigem kokkuhoidlik ja targalt tegutsema. Sissetulekud võivad olla vähenenud või siis viibivad.

Tervis. Sinu vaimne ja füüsiline tervis võib vajada sel kuul pisut turgutamist. Luba endale kindlasti piisavalt rahu ja veel parem, igaöist korralikku und, see on sinu jaoks praegu parim puhkus. Nii saad kosutada nii keha kui vaimu.


Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus.
Südameasjade osas ootavad sind ees suured ja tugevad tunded. Elu toob su teele inimese või suhteteema, mis paneb sind proovile ja milles peitub sinu jaoks tähtis suhtealane õppetund. Leia endas tasakaal ka siis, kui tunded üle keema kipuvad. Ära unusta, et tõeline tugevus peitub julguses olla õrn ja näidata oma tundeid.

Küllus.
Tööelus puutud nüüd kokku millegagi, mis on sinu jaoks uudne ja võibolla isegi üllatav. See toob päevavalgele vajaliku tõe ja see aitab klaarida valitsevat õhkkonda. Kuna sa ise oled praegu hästi meelekindel ja kiire taibuga, siis võtad väljakutseid vastu kartmatult. Sa suudad vajadusel oma emotsioonid ja ego tahaplaanile jätta ning vaadata asju nii, nagu need on. Oma targa tegutsemisega suudad sa luua endale hea pinnase tulevikuks.

Tervis. Nüüd pead leidma endas sisemise tugevuse, et murda välja rutiinist. Sul on vaja midagi sellist, mis süstiks sinusse entusiasmi ja elurõõmu. Kipud end sel kuul tundma pisut väsinuna ning vähe motiveerituna. Võta end kokku, sest sinu tervis ja heaolu peaks olema sinu prioriteetide esireas.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Südameasjade osas on nüüd oluline, et sa ei sulgeks silmi tõe ees. Sinu elus on asju, mis sind häirivad, kuid mingil põhjusel oled sa nendega tegelemist vältinud või edasi lükanud. Praeguseks on aga kätte jõudnud aeg, kus vanaviisi tegutsemine ei vii sind enam edasi ja ainus võimalus on olla enda vastu aus ja seista silmitsi sellega, mis sulle muret valmistanud on. Võta oma hingejõud kokku ja seisa enda heaolu eest.

Küllus. Tööasjade osas oled korrektne, visa ja edule suunatud. Oled oma eesmärkide saavutamise nimel nõus tegema ka ületunde ning tööd koju kaasa võtma. Peaksid endale siiski ka hingetõmbeaega andma, sest isegi sina ei ole väsimatu. Raha osas oled hästi praktiline ja tegutsed targalt, see aitab sul ka "mustadeks päevadeks" midagi kõrvale panna.

Tervis. Nüüd tasub olla tähelepanelik oma tervise osas ja seda eriti krooniliste vaevuste või korralikult välja ravimata probleemide osas. Praegu võivad need taas päevakorda kerkida ning nõuavad endale tähelepanu pööramist.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Südameasjade osas on sind ees ootamas head uudised ja õnnelik aeg. Oled lähiminevikus teinud häid otsuseid ja läbi mõelnud, mida ootad oma armuelult pikemas plaanis. Kui sa ei kaota julgust ning tegutsed vastavalt oma lootustele, siis saad üsna lähiajal nautida õnnelikke hetki kalli inimese seltsis. Ära jää lootma sellele, et kõik sulle kandikul ette tuuakse, tee julgelt esimene samm, kui su sisetunne ütleb, et oled õigel teel.

Küllus. Sa oled täis optimismi ja värskeid ideid, mida soovid innukalt ellu viima asuda. Kuna sinus on praegu palju teotahet, siis mida enesekindlam ja inspireeritum sa oled, seda positiivsemaid lõpptulemusi on oodata. Seega tasub sul praeguseid ideid ja energiat täiel määral töösse rakendada.

Tervis. Tunned end suurepäraselt. Oled leidnud endale sobiliku tervislikkuse rutiini ning seda järgides suudad töö ja puhkuse tasakaalus hoida. Kohati kipud vaid üleliia muretsema, mis võib pikas plaanis stressi tekitada. Katsu pingelistes situatsioonides rahu säilitada ning ära võta tööd koju kaasa.

Imelist augustikuud!