Nädalat iseloomustavad narr ja karikate seitse. Ees on ootamas suur puhang värsket energiat. Avanevad võimalused, mis lubavad uusi algusi ja seda eelkõige vaimsel ja emotsionaalsel tasandil. Siinkohal tuleb aga hoida meeles, et õiged otsused sünnivad siis, kui meel on rahulik ja süda juhatab valikute tegemist. Sind võivad hetkel ahvatleda mitmed erinevad teed ja põnevad pakkumised, kuid kõik ei ole kahjuks kuld, mis hiilgab. Ära tee oma otsuseid kiirustades ega ära sunni tagant protsesse, mis nõuavad küpsemiseks aega. Jälgi märke ja usalda oma sisetunnet, nii liigud enda jaoks kõige õigemas suunas.

Suhete osas ei ole praegu hea aeg selleks, et alustada uut romantilist lugu. Pigem võta uute tutvuste puhul asju tasa ja targu ning õpi oma huviobjekti pisut paremini tundma. Kui oled suhtes, siis võid tunda, et vajad endale aega, et oma tunnetes selgusele jõuda või lihtsalt veidi ka omaette olemise aega nautida. Suuri suhtealaseid pöördeid ei maksa hetkel teha. Kui on soov midagi muuta või parandada, siis mõtle kõik hoolikalt läbi ja alles siis tegutse.

Tööasjades ei pruugi asjad edasi liikuda nii sujuvalt kui soovid, kuid sul tasub olla järjekindel. Ära anna kergelt alla, kui tunned, et oled õigel teel ja teed seda, mis vaja. Ümbritsevad inimesed võivad hetkel proovida sinu valikuid ja otsuseid mõjutada, kuid ära lase teistel end eksitada. Samas rahaasjades peaks olema positiivne aeg. Ei saa küll lubada, et saad lotovõidu (kuigi ka see pole välistatud), kuid raha hakkab vaikselt sinu poole liikuma ning saad üsna pea suurenenud sissetuleku üle rõõmu tunda.

Tervise osa peaksid praegu vaatama, et sa ei võtaks ette riskantseid tegevusi, millega võivad kaasneda teatud terviseriskid. Pigem väldi igasugust kiirustamist ja hulljulgeid ettevõtmisi. Hea oleks tegeleda rahulikumat laadi kehalist aktiivsust pakkuvate tegevustega. Samuti ei ole hea võtta ette liiga suuri muutusi toitumise ja elureziimi osas.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ka kõrgemad jõud.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult panustama, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti ainult tulemusele orienteerudes ei saa sa nautida teekonda selleni. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku saatan. Tunned end kammitsetuna ning sinu vabadus on nii mõneski mõttes piiratud. Pead leidma võimaluse, kuidas enda jaoks valulikud teemad selgeks mõelda, et end taas kindlamini tunda. Praegu tasub ka oma rahaasjade haldamise osas hoolikas olla ning teha plaane tuleviku tarvis.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda "õiget".

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks on kätte jõudnud aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Kui oskad ja suudad end piisavalt motiveerida, siis saadab sind edu. Kui oled endale seadnud eesmärgi, millesse kogu hingest usud, siis ei ole olemas midagi, mis suudaks sind takistada oma sihte saavutamast.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Nüüd tõusevad sinu elus üles teemad, kus oled kas ise andja või siis hoopis saaja. Peaksid mõtlema motiivide üle, mis paneb inimesi ennast muutma selleks, et midagi ära teenida, olgu selleks siis raha, kellegi armastus, austus või mõni muu hüve. Võid tunda ka, et oled ametialaselt end tagant sundinud tegema tööd, mis küll pakub sulle majanduslikku kindlustunnet, kuid mitte midagi hingele. Praegu on hea aeg mõelda, kas sooviksid teha oma elus muutusi, et jätkata rohkem südamelähedasel teel.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti hea aeg neile, kes tegelevad kunsti, kirjanduse, muusika või esoteerikaga.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Sel nädala ootavad sind ees positiivsed uudised. Midagi, mille saabumist oled oodanud, jõuab kohale. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ka ootamatusteks sündmusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja pead kohanema kõige sellega, mis sinu ümber toimub.

Rahulikkut nädalat!