Nüüd kerkivad esile teemad, mis muidu on pigem varjatud. Inimesed kipuvad olema tundlikumad ja emotsionaalsemad kui tavaliselt. Millegi väga riskantsega ei tasuks praegu lagedale tulla, kuna ollakse pigem konservatiivsed ning reegleid järgivad. Sobilikud tegevused on kõik maised asjad, mis nõuavad kohusetunnet, pühendumist ja järjekindlust.

Vältida tasuks kangekaelsust ja liigset enesekesksust. Inimsuhted võivad pingestuda just seetõttu, et ei soovita minna kompromissile. Enne tasub mitu korda mõelda ja siis alles öelda, nii säästad end ja teisi soovimatust tülist ning valestimõistmisest.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks silmas pidada seda, et luud ja liigesed oleks hoitud ning kaitstud, samuti tuleks hoiduda külmetumast. Võib esineda naha ja hammaste ülitundlikkust, samuti külma ja niiskuse talumatust. Oma toitumist tuleks hoolikalt jälgida ning alkoholi tarbimist võiks pigem vältida.

Hea aeg on mõtelda läbi oma töö- ja rahaasjadega seonduvad küsimused. Samuti peaks nüüd laskma lahti neist teemadest, mis ei toimi ning millega seoses kerkivad üles negatiivsed emotsioonid ja hirmud.