1. Kaljukits

Sul on põhjust rõõmustada, sest asud õnnelike sodiaagimärkide edetabeli tipus. Saabuv aasta saab sinu jaoks olema tõeliselt meeldejääv ja särav. Kõik see, millesse oled panustanud, mille nimel vaeva näinud ja millest unistanud, hakkab nüüd tõeks saama. Sinuni jõuavad sellised võimalused, millest oled varasemalt vaid unistanud. Kasuta praegust aega, et teha ettevalmistusi ja panustada nendesse teemadesse, mis on sulle südamelähedased. Mida enam ise kaasa aitad, seda paremaid tulemusi saavutad.

2. Neitsi

Sinu jaoks on algav aasta suurepärane ja rõõmutoov. Pea igas eluvaldkonnas toimub edasiliikumine, kasvamine ja areng. Erilise tähelepanu alla võiksid võtta oma rahaasjade juhtimise, sest just elu majandusliku külje osas on näha suurt tõusu. Hakka juba praegu ettevalmistusi tegema, otsi investeerimisvõimalusi, tulutoovamat töökohta, võimalust säästmiseks või põnevate projektide alustamiseks.

3. Sõnn

Sinu jaoks toob uus aasta kaasa üllatusi. Jah, üldiselt armastavad Sõnnid rahulikku, stabiilset ja kindlustunnet pakkuvat elu, kuid need ootamatud sündmused toovad endaga küll ainult häid uudiseid. Erilise maagia ja positiivsusega saab olema täidetud kõik, mis puudutab suhteid ja südameasju. Sinu ellu võib tulla südant avav uus armastus või suudad oma olemasolevasse suhtesse taas imelise sära tuua.