Kuu loomine on suurepärane aeg uueks alguseks. Sellel perioodil on avanemas mitmed põnevad võimalused, millest tasuks kinni haarata. Eelkõige tuleks praegu usaldada oma sisetunnet, sest see võimaldab kõige paremini tegeleda asjadega, mis tulevikku positiivselt mõjutavad.

Kuna Kuu loomine tähistab ka uuestisündi ja kõigest vanast lahti ütlemist, siis kasuta ka sina seda aega selleks, et alustada oma elu puhtalt lehelt. Vabane takistustest, tegele vanade mustrite murdmisega, sõltuvustest vabanemisega, hirmudest ülesaamisega ja oma kiusatustele otsa vaatamisega. Praegune aeg soosib tõe pinnale tulemist ja kõige varjatu avalikuks saamist.

Kuna Ambur soosib liigset kiirustamist ja hooletust, siis tasuks oma meelele tähelepanu pöörata. Väga hea on praegu tegeleda meelt rahustavate meditatsioonidega ja retkedega loodusse. Proovi näiteks seda naeratuse meditatsiooni, mille leiad SIIT.

Paljud käituvad praegu mässumeelselt ja ekstsentriliselt. Provokatsioonid langevad eriti viljakasse pinnasesse ja äkilised otsused ja hulljulged sammud on tavalisest tõenäolisemad. Ettevaatust liikluses, kõrgustes ning ümberkäimisel ohtliku tehnikaga!

Tervise seisukohast tasub praegu olla ettevaatlik puusade, reite, vere, veresoonkonna ja maksaga seonduvaga. Samuti tasub pigem vältida alkoholi ja hoiduda liigsöömisest.

Amburi märgi Noorkuu loomise ajaks sobib tegeleda järgmiste kristallidega:

Ametüst - rahu ja harmoonia kivi, mis aitab tugevdada intuitsioone ja toob visioone ja meeleselgust.

Sodaliit - aitab vabaneda vanadest mõttemustritest, kergendab enese väljendamist ja avab vaimseid tajusid.

Türkiis - tervendab keha ja vaimu ning avab su meele armastusele.

Suitsukvarts - äärmiselt rahustav ja maandav kivi, mis kaitseb negatiivse energia ja geopaatilise stressi eest.

Malahhiit - transformatsiooni ja arengu kivi, mis tasakaalustab emotsioone, avab südant ja vabastab hirmust.

Hoia neid kristalle enda läheduses, tee nendega mõni maagiline rituaal või kanna neid ehtena.

Põnevat Kuu loomist!