Selleks, et teada saada, kust me pärineme, on vaja dekodeerida inimgenoom või vaadelda lähemalt erinevate kultuuride mütoloogiat. Lõuna-Ameerika tsivilisatsioone iseloomustas harilikult tumedam nahk ja juuksed, kuid nende jumalad 2500-4000 eKr olid puna- või heledapäised ja kaukaaslased. Ka Egiptuse ja Mesopotaamia kultuurid on püstitanud monumente saledatest jumalatest või inimestest, kel on käed puusadel põimunud. Neid võib leida Türgist Göbeki Tepe arheoloogiamälestisest, Lihavõttesaarelt, kus asuvad Moai Pead ja sumerite kultuurist. Meiega sarnasus aga ei tähenda, et nad pärinesid siit samalt planeedilt, kuid kindel on selle vana tsivilisatsiooni mõju erinevatele maailmakultuuridele.

Maiade jumalakuju

maiade jumal

Kuju Lihavõttesaarel

lihavõtte saare-kuju

Kuju Göbeki Tepest

gobekli-tepe-kuju

Jumalad Nibiru planeedilt tegid inimese

Teadaolevalt on vanim tsivilisatsioon maailmas sumeritel, kes elasid Mesopotaamias ja Babülonis - tänapäeva Lõuna-Iraagis. Neil oli kasutusel kiilkiri ja piktogrammid, mida kirjutati keeruliste võtetega savitahvlitele ja isegi lagedele. Arheoloogilised asitõendid hakkasid viitama piiblis olevatele sündmustele - näiteks kujutab Inglismaal ühes muuseumis olev sumerite savitahvel suurt uputust. See on osa seitsmest tahvlist koosnevast Enuma Elishi mütoloogiast, mis räägib Marduki valitsemisest ja inimeste loomisest jumala teenimiseks.

annunaki

Samuti on sarnaseid asitõendeid Aadama ja Eeva loost, kuid sumerite tekstides räägitakse sellest veel põhjalikumalt. Esiteks, Aadam tähendab heebrea keeles töötajat, kes allus jumalatele annunakidele - need, kes tulid taevast maale Nibiru planeedilt. Üks tekstidest räägib annunakist Ninhursag, kes oli kõrgem meditsiiniametnik ja tema lõi lõpuks funktsioneeriva Aadama ehk inimese. Sellest on olemas piktogramm, kus ta on laborit meenutavas ruumis, riiulitel katseklaasid ja nõud, hoides ise väikest inimest käes ja lausudes: "Ma tegin seda!"

Nibiru orbiit on aja jooksul muutunud

Vastavalt sumerite tekstidele siseneb annunakide planeet Nibiru meie päikesesüsteemi iga 3600 aasta tagant. Sellega seoses on ka üks mõtlemapanev lugu, kuidas ta mõjutas otseselt Maad. Nimelt on tänapäeval meie planeedil mandrid, mis moodustasid kunagi kokku ühe supermandri nimega Pangaea. See sündis, kui primitiivsel Maal oli miljardeid aastaid tagasi kokkupuude Nibiruga, kes oli sisenenud meie Päikesesüsteemi ja tekitanud kokkupõrke ühe tema kuu ning Maa vahel. Kokkupõrke tagajärjel tekkis meile teadaolev asteroidivöö ja poolik maakera, mis põhimõtteliselt oligi Pangaea, sai endale uue orbiidi. Aja jooksul supermanner lagunes ja liikus kohtadesse, kus nad tänapäeval on.

kokkupõrge

Nibiru orbiit on aja jooksul muutunud, kuid arvatavasti liigub ta läbi Marsi ja Jupiteri vahelt. Märgata on ka asteroidivöös tühje kohti, nagu midagi oleks sealt läbi tulnud. Nibiru on 4-8 korda suurem Maast ja tema gravitatsioon mõjub tugevalt - siiani on näha, kuidas Saturn on viltune ja Pluuto on kui paigast nihkunud kuu. Vanade tekstide kohaselt tõstis ta isegi õhku poolustel olevad jääkilbid ja tagasi kukkudes tekitas see laialdaselt üleujutusi. Arvestades Maa vanust, on ta külastanud meid lugematul arvul kordi ja teda jälgivate muistsete rahvaste sõnul saabub ta tagasi juba 200 aasta pärast. Võimalik, et järgneva kümne aasta jooksul leiavad infrapunasatelliidid Nibiru üles ja me saame tutvuda meie esivanemate planeediga, arvab Martell.

Salapärased esemed ja püramiidid

Kolm Giza püramiidi on kui maapealne kaart Orioni tähevööst. Tähekaardid ja arvutiprogrammid kinnitavad, et 10 500 aastat tagasi oli Giza joondunud Orioni tähevööga ja Sfinks vaatas otse Lõvi tähtkujule.

püramiidid

Milline eesmärk võis püramiididel olla, seda ei oska tänapäeval enam keegi öelda. Nad võisid olla osa mingist suurest võrgustikust, kuhu kuuluvad ka teised müstilised monumendid, või midagi lihtsamat, nagu hingede viimsele teele saatmiseks. Samas on hauakambrid hieroglüüfidest tühjad, mis tekitab jällegi palju kahtlusi. Müstilisi objekte, mis meenutavad püramiide või templeid, leidub ka Marsil ja need ei tundu kõigile looduslikult tekkinud künkad. NASA ei ole siiani tunnistanud, et tegu võib olla ehitistega, kuid avalik kosmoseagentuur, mis kuulub USA kaitseministeeriumile, ei avaldagi kõike leitut.

Antikýthira mehhanism on iidne mehhaaniline arvuti, mis oli konstrueeritud arvutama astronoomia või koguni astroloogia põhitegureid. Selle jäänused leiti 1900. aastal Vahemeres olevast laevavrakist Antikýthira saare lähedalt ja arvatakse, et see ehitati üle 2000 aasta tagasi. See koosneb 35-70 osast ja hammasrattast, ning on sama keerukas kui tänapäevane Šveitsis toodetud Swissi kell.

Antikythera mehhanism

Inimeste või jumalate lennuvõimet on kujutatud joonistustega mitmetel mandritel, kuid arvatakse, et lennumasinad on hoopis linnud või putukad. Lõuna-Ameerikast leitud kuldsed nipsasjad näevad välja nagu väikesed lennukid 90-kraadilise tagatiivaga. Kuna nad ei näe välja nagu linnud, siis neid peetakse putukateks, kuid siiski võivad need kujutada lennuvõimet. Sumeritel oli kasutuses termin shem, mida mainitakse siis, kui annunakide suurtelt kosmoselaevadelt laskutakse shem'idegamaa peale. Need meenutasid tänapäevast koonuskujulist raketikapslit.

kuldne lennuk

Pimedad ja kuldsed ajastud

Martell selgitab, et on olemas kolm ajatsüklit, mis meid mõjutavad, olenevalt maakera paigutusest ümbritseva suhtes. Esimene on Maa pöörlemine ümber telje, tekitades päeva ja öö - selle astronoomilise nähtuse tõttu jääme öösiti magama. Teine nähtus on ümber Päikese tiirlemine, aastaajad muutuvad ja loomad rändavad. Kolmas tsükkel on Maa pretsessioon, mis teeb täisringi ligikaudu 26 000 aastaga. Iidsed kultuurid olid teadlikud sellest suurest ajatsüklist ja võimalik, et selle aja jooksul arenevad tsivilisatsioonid Maal teatud tasemeni. Oleme kõik kuulnud pimedatest ja kuldsetest aegadest ning ehk meie elu pendeldabki just nende ajastute vahel. Kunagi ehitati monumente kui märgiseid tähemärkidele, mille järgi sai teada, kus me oleme selles suures ajatsüklis.

tähtkuju

Sumerid jaotasid taeva kaheteistkümneks osaks ja nimetasid need tähtkujudeks - igaüks kestab 2000 aastat, põhinedes sellele, kuidas Maa positsioneerub Päikesega. Nii oli muistsetel inimestel väga kerge teada, millise tähtkuju ajastu on ja mis neid ees ootab. Teine võimalus, seletamaks ajastuid, on see, et meie Päikesesüsteem on binaarne, ja kui meie Päike on teise päikesega kõige ligemates positsioonides, siis on kuldne ajastu - vastupidises olukorras on pime ajastu.

Kuula saadet siit (algab 0:16.51).

Jason Martelli koduleht

Fotod: ufocongress.com, newsps.ru, whofortedblog.com, posmedprodnet.webs.com, files.abovetopsecret.com, 3.bp.blogspot.com, farm4.static.flickr.com, static4.wikia.nocookie.net, matrix.msu.edu, godsriddle.org, data6.blog.de

Allikas: Telegram.ee