Nädala ülevaade: 29.1.2018 - 4.2.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate kuninganna ja karikate viis. On aeg muutusteks ja arenguteks. Sul on unistused, mille täitumist sa ootad ja visioonid, mille jõustumise nimel sa tööd teed. Hoolimata sellest, et loodad parimat ja annad endast kõik, et saada seda, mida sa soovid, on elul ikkagi omad rajad. Kõik ei jõua sinuni nii kiiresti kui soovid ja mõned asjad jõuavad sinu ellu hoopis teisel kujul kui oled oodanud. Ära lase end sellest häirida, ära keskendu sellele, et sa ei saanud täielikult oma tahtmist. Leia alati viis, kuidas näeksid igas asjas midagi hea, mingit võimalust või lahendust. Isegi kui sulle esialgu tundub, et saatus on sinu eest mõned uksed sulgenud, ära jää selle ukse ees nina norus istuma. Vaata ringi ja sa näed, et sinu jaoks on avatud hoopis teised teed, mis ometigi lasevad sul kogeda elu imelisust. Ole avatud, ole paindlik ja katsu jääda igas olukorras positiivseks.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Sinu elus on praegu pöördeline aeg - saabuvad muutused, kuid sa ei taha sugugi nendega kohaneda. Kuid kuna areng on paratamatu, siis oleks parim, mida sa teha saad, olla avatud ja paindlik. Ära näe tonti seal, kus seda pole. Võta kõik uudne vastu mõttega, et sinu jaoks on avanenud uus uks, mis pakub võimalust astuda uuele teele.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu. Praegu on sulle parim, kui võtad asju ette koos kaaslastega, nii on oodatud tulemused kergemad saabuma.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Tunned, et oled jõudnud mingi teemaga oma elus ummikusse. Sa ei leia väljapääsu ning tundub, et ka abi ei ole kusagilt loota. Ära kaota lootust, sest lahendus on lähemal kui oskad arvata. Just sinu enda valikud on need, mille taga on kõik kinni. Mõtle oma elu üle, lase lahti sellest, mida sa ei vaja ja siruta käsi selle järgi, millest sa puudust tunned. Vaid tegutsemine ja oma soovide selgeks mõtlemine toob sulle rahu ja selgust.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku õiglus. Praegu pead olema oma mõtetes ja tegudes tähelepanelik, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi - aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Sinu elus on saabunud aeg, kus pead midagi maha jätma, mis sind enam ei teeni ning liikuma enda jaoks tundmatusse tulevikku. Sul on tegelikult olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi tunned, et hetkel on asjad pisut tasakaalust väljas. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja sisemine rahu. Kui sinu meel on rahulik, siis suudad ka end ümbritsevat maailma adekvaatsemalt mõista.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled oma raskustest üle saamas ja liikumas millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab armastajad. Tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.