Alanud uus aasta toob kaasa suuri muutusi nii meid ümbritsevas maailmas kui ka meie hinges, mõtetes ja tunnetes. Selle aasta märksõnadeks on areng, oma hirmudest vabanemine, oma tõelise mina leidmine ja suhetega tegelemine. Aina rohkem hakkab vastu kõik, mis ei ole päris ja mis läheb sinu olemusega vastuollu. Ainus võimalus elada täiel rinnal ja tõliselt on olles ehe. Ära unusta, kes sa oled. Õpi tundma oma tugevusi ja saa teadlikuks oma nõrkustest, et neid võimaluse korral parandada ja tervendada. Sel aastal on suur rõhk ka suhetel. Kõigepealt muidugi sinu suhe iseendaga ning seejärel ka kõigi teistega. Üles võivad kerkida ootamatud probleemid või konfliktid, mis põhinevad maailmavaatelistel erinevustel. Samuti ka hingelise arengu taseme einevustel. Paljud ei suuda enam taluda ülekohut ja vägivalda ning asuvad selle vastu võitlema. Paljud suhted, mis ei ole põhinenud siisusel, austusel ja armastusel, lagunevad koost. Aina rohkem sõlmitakse suhteid, mis põhinevad hinge ja energiate ühtsusel. Aina rohkem tunnetatakse end ümbritseva nähtamatu maailma jõudu ning see aitab ka elu õigele kursile sättida. Järgi oma südame häält, usalda oma sisetunnet, kuula universumit ja ole alati ehe. Imelist alanud aastat!

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Suhte osas on jaanuar kuu, kus peaksid proovima säilitada sisemise rahu ja harmoonia. Kui soovid ette võtta vestlusi muret tekitevatel teemadel, siis lükka need parem järgmisse kuusse. See väldib asjatuid konflikte ja suhete pingestumist. Kui oled vallaline, siis alusta nüüd oma suhteid tõeliselt puhtalt lehelt ning väldi sulle ebasoodsalt mõjuvatesse suhtemustritesse sattumist.

Küllus. Tööasjades võib ette tulla ootamatuid muutusi ning saatuse keerdkäike. Võid olla küll teinud suurepärased plaanid, kuid lõpptulemusena oled ikkagi vette visatud tundmatus kohas ja pead kohanema uute oludega. Ära lase end sellest häirida, mine muutustega kaasa ja näed, et lõpptulemus on parem, kui oskasid oodata.

Tervis. Oma heaolu seisukohalt hoia nüüd luudel, liigestel ja lihastel silma peal. Võimalikud on just nendega seotud probleemid või vigastused. Midagi tõsist ei ole küll oodata, kuid võid vajada aega, et taastuda ja tervist parandada. Väldi kiirustamist ja enda liigset tagant piitsutamist.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Romantilisi suhteid silmas pidades saabub nüüd kirglik ja sädemeid pilduv aeg. Suhted saavad sel kuul sinu jaoks kõige olulisemaks valdkonnaks, pühendud sellele kõige rohkem aega ning saad tunda rõõmu ja naudingud. On väga tõenäoline, et just nüüd kohtud oma elu tõelise armastusega. Suhtes olles võid tunda suurt soovi oma partneriga veelgi lähedasemaks saada, abielluda või perelisa muretseda.

Küllus. Tööalaselt pead sel kuul tegelema sellega, et kõrvaldad oma teelt sind tagasi hoidvad piirangud ning pühendud täielikult oma eesmärkidele. Sul on suur võimalus teha algust uute suurepäraste projektidega, pead ainult julgema suurelt unistada.

Tervis. Oma füüsilist heaolu silmas pidades oleks mõistlik, kui sa uuel aastal uue hooga alustades endale liiga ei teeks. Vii muutuseid ellu järkjärgult ja anna kehale aega kohanemiseks. Mida su keha kõige rohkem vajab, see on armastus ja poputamine, mitte liigne piitsutamine.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastus. Suhete osas kerkivad nüüd eriti teravalt esile teemad, mida oled üritanud ignoreerida. Nüüd on saabunud aeg, kus pead end kokku võtma ja enda eest seisma. Kui tunned, et vajad rohkem ühiseid koosveedetud hetki kallimaga, siis anna sellest julgesti teada või kui oled unistanud ühisest puhkusest, siis hakake seda planeerima. Kui oled aga vallaline, siis sel kuul pead silmad lahti ringi käima, sest kohtud oma tulevase kallimaga ootamatus olukorras.

Küllus. Töö osas ootab sind sel kuul ees palju toimetamist, vanade projektide lõpetamist, uute käivitamist ja jooksvate asjadega tegelemist. Seda kõike on palju ning seepärast pead hoolikalt oma asjades järge pidama, et kõigega toime tulla. Samas pakub kuu ka positiivseid üllatusi, nii et hoia meel avatuna.

Tervis. Vaimse ja füüsilise heaolu osas on sulle sel kuul märksõnaks "kannatlikkus". Kui oled oma tervise või üldise kehalise või vaimse heaoluga olnud rahulolematu ja soovid muutusi, siis tea, et pead õppima olema kannatlik. Võta üks päev korraga, nii kindlustad endale positiivsed progressid.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Suhete osas on sind ootamas ajad, kus tõusevad aina rohkem päevakorda elukorraldusega seotud küsimused. Võiksite võtta partneriga ette vestluse, kus selgitate oma ootusi ja nägemusi. Isegi kui see ei tee asju koheselt selgemaks, annab see teile vähemalt teadmise, mida mõlemad pooled soovivad. Kui oled vallaline, siis on sind ootamas ees üks seltskondlik üritus, mis pakub sulle põnevust ja kus kohatud atraktiivne kaaslane pakub sulle seltsi ka pikemaks ajaks.

Küllus. Tööalaselt ära võta sel kuul ette suuri muutusi, pigem kulge rahulikus ja sujuvas rütmis mööda sissetallatud rada. Kui soovid uuendusi või kaalud töökohavahetust, siis kasuta praegust aega pigem eeltöö tegemiseks ning aktiivselt tegutsema asu hiljem.

Tervis. Pead nüüd ennast pisut tähelepanelikumalt jälgima kui tavaliselt. Sul oleks hea alustada kindla režiimi järgimisega, sest see pakuks su kehale ja meelele teatava kindlustunde ja annaks kätte rütmi, mis tagaks sulle piisava energia ja hea enesetunde.

Sõnn (21. aprill - 21 mai)

Armastus. Nüüd aeg ette võtta teemad, mis on sulle viimasel ajal mõtteainet pakkunud. Suhtes olles anna kindlasti partnerile aegsasti ja rahulikult teada, et soovid temaga mõnd olulist teemat arutada, sest kui lihtsalt oma arvamuse tema jalge ette lajatad, võib sealt tulla samamoodi järsk reageering. Kui aga tegutsed targalt, saad oma mured lahendatud. Olles vallaline, peaksid hetkel eelkõige iseendale keskenduma - ole õnnelik ja naudi elu poolt pakutavat. Ainult nii tõmbad ligi inimesi, kes on sinu jaoks õiged.

Küllus. Tööalaselt oled sel kuul tegus ning võid mõlgutada ka mõtteid teemal - kuidas tuua oma tööellu positiivseid muutuseid ja arenguid? Praegu on hea aeg selleks, et ringi vaadata, inimestega suhelda ning läbi tuttavate huvitavaid võimalusi uurida. Sind ootavad põnevad väljakutsed.

Tervis. Üldine heaolu sulle sel kuul erilist muret ei valmista, kui oled enda suhtes hoolitsev ja tähelepanelik. Seoses enesetundega on oluline, et vaataksid üle suhted, milles viibid. Võta hetk ja mõtle, kas sind ümbritsevad inimesed mõjuvad sulle hästi ning õnnelikuks tegevalt. Või on aeg mõni halvasti mõjuv suhe lõpetada?

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Suhete osas on oodata perioodi, kus ebakindlad situatsioonid leiavad lahenduse. Sa tunned, et selgitavad vestlused ning oma südame ja mõttemaailma avamine ei ole alati lihtsaim, kuid nüüd võtad selle ette, sest mõistad, et see tuleb sinu armuasjade defineerimisele ainult kasuks. Kui oled vallaline, siis võib sinu meeleolu olla pisut langenud, kuna sinu unistused ei ole viimasel ajal just sajaprotsendliselt täitunud. Peaksid ehk oma võimalused uuesti üle vaatama. See ei tähenda, et peaksid oma latti allapoole laskma, kuid kindlasti peaksid pisut realistlikum olema.

Küllus. Töö pakub sulle nüüd vastutusrikkaid ülesandeid. Oled aga oma ülesannete kõrgusel ning suudad väga edukalt ettetulevate keerukate olukordadega silmitsi seista. Küll aga võib sinu rahanduslik olukord sel kuul osutuda raskemaks kui ootasid, seepärast ole parem kokkuhoidlik.

Tervis. Oma heaolu silmas pidades võiksid nüüd algust teha meelt rahustavate praktikatega ning peaksid õppima ka asjadel minna laskma. Negatiivsete emotsioonide südames kandmine röövib su energiat ning kahjustab sinu meeleolu ja pikas plaanis ka tervist.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Suhete osas on saabunud kuu, kus hakkab juhtuma põnevaid asju. Vallalistel on ees seismas ootamatuid kohtumisi ning üllatavaid käike armuasjades. Kui oled juba suhtes, ning soovid seda säilitada, siis on parem kui püsid koos kallimaga kodus ja naudid ühiseid õdusaid õhtuid. Kui aga oled sunnitud üksi mõnd seltskondlikku üritust väisama, siis väldi flirti, sest isegi kui see on sinu meelest vaid kerge lõbustus, võivad sellel olla kaugeleulatuvad tagajärjed.

Küllus. Tööasjades tasub sel kuul panustada meeskonnatööle ning kuulata ka kolleegide head nõu ja soovitusi. Isegi kui teed ikka nii nagu sina õigeks pead, siis võid sealt saada inspiratsiooni edaspidiseks. Samuti ei tee paha ka niisama hoida häid suhteid töökaaslastega.

Tervis. Oma heaolu eest hoolitsed sel kuul väga tähelepanelikult. Soovid uut aastat alustada tervislikult ning oma keha ja vaimu suuremasse tasakaalu viies. Kõige olulisem on korrastada oma mõtted ja teha reaalsed plaanid. Ning sel aastal alusta ka sellega, et muretsed vähem ning lihtsalt naudid oma teekond.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastus. Romantiliste suhete pead nüüd täielikult oma südant usaldama, isegi kui mõistus soovitab käituda ratsionaalselt ja kainelt kaalutledes, lase oma sisehäälel end juhtida. Nii saavutad sa lõpplahendusena parimaid tulemusi. Kui oled vallaline ja soovid oma kõrvale kaaslast, siis sel kuul unusta sarnase mõttemaailmaga inimesed, nüüd on aeg, kus vastandid tõmbuvad. See toob sinu ellu midagi hoopis uut ja senisest erinevat.

Küllus. Töö osas mõtled praegu sellele, kas peaksid ehk oma ellu uuendusi ja uusi suundi tooma. Teed küll plaane, kuid otseselt tegutsema sa sel kuul veel ei asu. See on ka hea, et sa ei kiirusta, võta endale aega, et hoolikalt järele mõelda ja kaaluda oma otsuseid.

Tervis. Enesetunne ei ole halb, kuid võid tunda väsimust ja sellest tulenevalt on kerge tekkima külmetus ja külge võivad hakata ka viirused. Kasuta ennetuseks looduslikke vahendeid - võta igapäevasesse menüüsse küüslauk, mesi, sidrun ja ingver.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Sinu jaoks saabub kirglik ja sädemeid pilduv aeg. Suhted saavad sel kuul sinu jaoks kõige olulisemaks valdkonnaks, pühendud sellele kõige rohkem aega ning saad tunda rõõmu ja naudingud. On väga tõenäoline, et just nüüd kohtud oma elu tõelise armastusega. Suhtes olles võid tunda suurt soovi oma partneriga veelgi lähedasemaks saada, abielluda või perelisa muretseda.

Küllus. Tööalaselt oled hetkel õigel teel. Sinu sisehääl juhatab sind laitmatult õiges suunas. Kui oled oodanud mingit soodsat võimalust ning pidanud korduvalt pettuma, siis nüüd pead hoidma silmad lahti, mitte norutama, muidu võid mitte märgata seda, mida elul sulle nüüd tööasjades varuks on.

Tervis. Oma heaolu eest võiksid nüüd veidi rohkem hoolitseda. Sa küll vaatad, mida toidulauale paned, ning ka liigud mõõdukalt, kuid kuula rohkem oma keha, ehk vajaksid vaheldust või midagi päris uut oma ellu, et end vanast rutiinist välja raputada.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Suhete osas pead sel kuul eelkõige ise aktiivselt tegutsema ning paha ei teeks ka sinupoolsed romantilised žestid nende suunas, kellest hoolid. Isegi kui pead selleks ekstra pingutama, siis võta end kokku ja näe vaeva, sest sinupoolse panustamise tulemused on suurepärased. Praegusel kuul saad elult vastu täpselt nii palju, kui ise oled nõus pingutama ja oma huvi, hoolimist ja soove välja näitama.

Küllus. Tööasjades tunned kerget rahulolematust. Tunned soovi edasiliikumiseks, muutusteks, suureks läbimurdeks, kuid asjad ei liigu nii kiiresti kui tahaksid. Ära satu masendusse, vaid liigu lihtsalt rahulikult ja stabiilselt edasi.

Tervis. Tervise osas oleks mõistlik, kui sa uuel aastal uue hooga alustades endale liiga ei teeks. Vii muutuseid ellu järkjärgult ja anna kehale aega kohanemiseks. Mida su keha kõige rohkem vajab, see on armastus ja poputamine, mitte liigne piitsutamine.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Tunnete teema toob sinu ellu nüüd palju küsimusi. Kui oled vallaline, siis kasuta praegust aega, et vaadata üle oma eelnevad suhtemustrid ning tee enda jaoks selgeks, mida vältida ja mille poole pürgida. Kui oled suhtes, siis võib ette tulla tuliseid vestlusi kallimaga. Teemaks on töö ning see, et tihtipeale võtab töö enda alla nii palju aega ja energiat, et teie omavaheline suhtlemine võib vajada üle vaatamist.

Küllus. Tööasjades peaksid sel kuul pigem meeskonnamängija olema ning kaaslastega koostööd tegema, nii laabuvad sinu ettevõtmised hoopis kiiremini ja edukamalt, kui siis, kui üritad kõigega ise hakkama saada. Rahaasjade osas tasub sul nüüd olla pigem kokkuhoidlik ja kulutusi piirata.

Tervis. Tervise osas pead eelkõige jälgima seda, et sa annaks oma kehale vajalikku puhkust. Kui oled mõne viirus- või külmetushaiguse kätte langenud, siis ära torma tegutsema esimeste tervenemismärkide saabudes. Anna endale aega jõudu koguda ja immuunsüsteemi taastada.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastus. Suhete osas saad nüüd impulsi, mis paneb sind suuri plaane tegema. Kui oled suhtes, siis plaanite pere jaoks olulisi muutus, olgu selleks siis kokku kolimine, abiellumiseks kuupäeva paika panemine, perelisa planeerimine või mõni muu sinu jaoks oluline muutus. Kui oled vallaline, siis peaksid rohkem sõprade seltsis aega veetma, potentsiaalne kallim jõuab sinuni just ühiste tuttavate kaudu.

Küllus. Tööalaselt pead järgima oma unistusi. Kindlasti on lihtsam liikuda selles suunas, mida teised sinult ootavad, kuid kui soovid teha seda, mis sind igapäevaselt rõõmustab ja rahulolu pakub, siis pead kuulama oma südant.

Tervis. Tervise osas pead sel kuul keskenduma eelkõige siseorganite töö laitmatule toimimisele. Kui vaja, korrigeeri oma toitumist või kui tunned, et peaksid ehk laskma end arstil üle vaadata, siis ära kõhkle ja pane endale vastuvõtu aeg kirja.