Millisele kehaosale pöörab mees esmajärjekorras tähelepanu? Massachusettsi ülikooli seksuoloogid viisid läbi uurimuse ning koostasid reitingu aspektidest, mis muudavad naise mehe silmis tõeliselt kauniks ja seksikaks. Ilmnes, et meeste vaatevinklist on kõige tähtsam figuur - naine peab olema sale, kuid mitte liiga kõhn! Eelistatakse normaalkaalus, sportliku kehaga naisterahvaid.

Teisel kohal, millele tähelepanu pööratakse on huuled, mis peaksid olema hoolitsetus ning volüümikad. Huvitav on seegi, et vaid üsna vähesed peavad ilusaks värvitud huuli, enamusele meeldib loomulikkus.

Järgmised on rinnad ning jalad. See, millised need kehaosad peavad olema, sõltub täiesti mehest ja tema eelistustest. Üldisteks favoriitideks on keskmise suurusega pringid rinnad ning pikad jalad. Reitingus viimased on puusad ja talje.

Kuid on midagi veelgi olulisemat kui väline ilu! Siin on omadused, mida mehed naiste juures kõrgelt hindavad:

Kuulamisvõime - me kõik soovime jagada oma rõõme ja muresid oma kaaslastega. Kui mees tunneb, et tema tegemised, tunded ja mõtted pakuvad tema kallimale huvi, siis tunneb ta, et teda hinnatakse ja väärtustatakse. See lisab kindustunnet ja rahulolu igaühe hinge.

Enda eest hoolitsemine - naine ei pea olema klassikaline kaunitar ega iga päev meigitud ja lokitatud nukuke, kuid enese eest elementaarne hoolitsemine on meeste jaoks väga oluline. Ära käi ka kodus väljaveninud põlvedega pükstes ja topilise kampsuniga, see ei ole ju ka sinu enda meelest ilus.

Spontaansus - meis kõigis on peidus sisemine laps ning on tore, kui leiad endas tahet ja julgust teha koos kallimaga vahel midagi pöörast, ootamatut ja planeerimatut. Just spontaansed hetked on tavaliselt kõige meeldejäävamad ning võid uskuda, et meestele meeldivad naised, kes ei karda ka pisut riskida.

Söögitegemise oskus - muidugi on mõnus restoranides peeneid roogi nautida ja kohvikutes istuda, kuid kui naine oskab süüa teha, siis on see kindel tee mehe südame võitmiseks. Sööma peame me ju kõik ning kes siis ei tahaks nautida maitsvaid kodus tehtud sööke.

Hoolimine - kui sa tunned huvi oma kallima tegemiste vastu ja elad kaasa tema õnnestumistele ning toetad teda ebaõnnestumise puhul, siis tunneb ta, et sa tõesti hoolid temast ning armastad teda.

Huumorimeel - mis oleks maailma ilma naljata ja hea huumorita? Sama kehtib ka suhte puhul. Kui te naerate koos ning oskate võtta elu huumoriga, siis on suhe palju mõnusam.

Pisut salapära - kuna mehed on loomupoolest kütid, siis nende jaoks on avatud raamatust alati hoopis huvitavam see, kui naine jätab üht-teist ka varjatuks. Pisut müstikat teeb naise ainult põnavamaks ja atraktiivsemaks.Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid