Kas oled tähele pannud, et inglile mõeldes meenub alati soe ja armastav tunne. Võib-olla isegi tunned selle energia puudutust oma õlal, võib olla tunned inglile mõeldes, kuidas miski sind selja tagant oma embusse haarab, nii et sa tunned, kuidas kogu sinu keha kattub soojuse või kananahaga ja süda avaneb spontaanselt? Sa tunned, kuidas ingel on sulle nii lähedal, puudutades justkui sinu hinge ja avades sind taas armastusele. Sellist tunnet ei pruugi sa tunda igapäevases elus läbi oma õppetundide ja tavamaailma liikudes. Küll aga tunned ingliarmastuse hoomamatut väge vaimsest maailmast, kus võid kogeda üksolemise kaunist võbelust ja puhta armastuse tõelist tunnet.

Ingellik energia on armastuse sagedus

Juba sinu mõte, et inglid on armastusolendid, aitab luua sinu mõtete jõul kontakti ainult armastavate ingellike vägedega, kes sind sinu olemuses ja teekonnal toetavad. Kõiksus vastab alati sinu mõtetele ja palvetele ning see on põhjus, miks saad kogeda armastavat inglite väge, kui oled seda soovinud. Kutsudes abi, armastust ja toetust, seda ka saadetakse, sest oled ju palunud. Ja kõiksuse vägi on vaid sinu soove järgida ja täita neid nii, et sa neid mõistaksid.

Inglitel ei ole vaimses maailmas nimesid, nägusid ega reegleid

Inglid on puhas armastav jõud! Ja see jõud on tegelikult sinu enda sees ja pole sinust kuidagi eraldi. Sa saad seda jõudu enda jaoks rakendada nii nagu sinu võimed seda lubavad. Seetõttu ära kujuta ingellikkust ette piiratuna. Kujuta ingellikkust ette kosmilise, võimsa, armastava, kiirgava, targa ja vägevana. Kujuta ette, et ingellikkus on midagi enamat, kui sinu inimvõimed võivad arvata, et see on. Kujutagi ette, et ingellikkus on isegi midagi veelgi enamat, kui oled inglipiltidelt või kaartidelt näinud ja lugenud. Kujutle, et nende hoomamatu hoovus on võimsam, kui sa seda varem eales kogenud oled ja see kutsub sind südamesse, oma koju. Kujuta ette, et nende nägu on jumalik armastus ja nende armastus ja tarkus on suurem kui inimmeel. Kujuta ette, et ka sina võid avarduda selliseks ja kui see vägi sind puudutab, võib see muuta kõik, mida varem teadsid ja kogesid.

Inglite jõud tuletab meelde sinu uinunud armastust

Ja armastus sinu sees on nii suur, kui see üles ärkab! Saa üheks selle armastava jõuga ja luba see endasse sügavale siseneda ja kui oled ise sellest armastusest nii läbi imbunud, et seda rohkem vastu võtta ei saa, siis jaga seda ka teistele! Jaga seda nii, nagu sina oskad ja ära hoia end tagasi! Jaga ilusaid sõnu, näe positiivset - luba ilusaid hetki oma lähedastele ja jäta maha endast ilusaid tegusid. Tee väikesi üllatusi igasse päeva ja tea, et iga sinu hea tegu on imepärane karma, mis läheb universumisse tiirlema, vastates sulle sellisena, mis täidab su hinge soojuse ja kaitstusega.

Autor: Triin Katriin

Vaata ka kirjastuselt Pilgrim ilmunud Doreen Virtue raamatut "Sõnumid sinu inglitelt"

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid