Mis on need kristallid, millega WildWomani naised end ilmade külmenedes ja energiataseme languse korral aitavad? Ning, mis innustab pimedal ajal sisekaemusega tegelema?

Tsitriin
Tsitriinis on nii palju päikese ning positiivsuse energiat. Kollase kaunitari kiired panevad sinu päikesepõimiku energia pöörlema ning meie sügis-talvise hooaja sündroom - kurvameelsus ning teotahte puudumine saavad pai ja leevenevad. Tsitriin on ka lootuse, rõõmu ja julguse kivi - see aitab meil pimeda ajal päikese põues hoida. Loe lisa SIIT.

Granaat
Punane granaat kiirgab energiat, mis mõjub meie sakraaltshakrale, äratades seal ellu elujõu, taastades energiavarud ning avades loovuse kanalid. Tubasel ajal on eriti mõnus tegeleda väiksemat või suuremat sorti loovuse ja loominguga. Granaadi kirglik energia paneb loovuse õitsema - joonista, maali, vooli, küpseta, rebi, täida, koo või luuleta - ei, mitte teistele näitamiseks, vaid enda hinge rõõmustamiseks. Loe lisa SIIT.

Ametüst
Sügis-talvine periood on sisekaemuse aeg... Ametüst ühendab meid oma kõrgema minaga ehk kohaga, kust saab alguse meie nö sisetunne, kohaga, kus pesitseb meie sisemine teadmine. Ametüst aitab vaadata enda sisse sügavamale tasemele, mõista iseend ning tegeleda vaimse arengu ülesannetega. Loe lisa SIIT.
Herkimeri teemant
Sügise saabudes on ka niisama imeilus herkimeri teemant (tegelikkuses kvarts) suureks abiks, aidates meid läbi vaimsete kasvuraskuste. Ta vabastab hirme, aitab leida selguse ning aitab ligi pääseda iidsele tarkusele ning viia läbi muudatusi. Hingedepäeva lähenedes on herkimeri teemanti abil võimalik ühendust võtta hingedega ning inglitega teisest dimensioonist. Loe lisa SIIT.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid