Septembri kristall - roheline ametüst


Roheline ametüst aitab justkui näha ja mõista sinu enda nähtamatut seeneniidistikku ehk saada head kontakti oma sisemaailma varjatud jõududega. Roheline ametüst mõjub justkui kosutava sügisese metsajalutuskäiguna - sealt tagasi tulles on vaim teadvel ning keha positiivset energiat täis ning uued ideed sügisandidena korvis. Vaata rohelise ametüsti kohta lisa WildWoman ehtepoest ja facebookist.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastuses keskendud pigem pikaajalisele suhtele ja ühiste väärtuste loomisele. Kui oled tundnud, et sooviksid partneriga mõned segased teemad selgeks rääkida, siis just praegu on selleks õige aeg. Inimestevaheliste suhete haldamises oled tavalisest osavam ning samuti suudad olla tolerantne ja empaatiavõimeline.

Tööl tegeled sellega, et enda jaoks välja selgitada, mis takistus on sul seganud jõudmas selleni, et saaksid rakendada oma täieliku potentsiaali. Mõtle, millele oled liigselt energiat kulutanud ja mis valdkond on võib-olla teenimatult tähelepanuta jäänud. Sel kuul on oodata ka mentori saabumist sinu ellu. Kohtad kedagi, kes annab head nõu ja suunab sind karjääri osas õigeid valikuid tegema.

Tervis on üldiselt hea. Kui ka mõni terviseprobleem peaks sind kimbutama, siis saad lähedastelt head nõu, kuidas seda lahendada. Küsi julgesti abi, sest lahendus tuleb seekord sealt, kust seda oodata poleks osanudki.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Suhete osas pead nüüd olema valmis selleks, et sul tuleb silmitsi seista kõiksugu kiusatuse ja ahvatlustega. Sind ootavad õppetunnid, mis seavad sind valikute ette ning otsuste tegemine ei ole sinu jaoks sugugi lihtne, kuna saatus on otsustanud mängida asjad nii, et puudutatakse just sinu nõrku kohti. Praegu peaksid sa meeles pidama, et tihtipeale kestab nauding vaid hetke, kuid kahetsus jääbki hinge vaevama.

Töö osas saad sel kuul näidata oma loomingulisemat poolt. Kaasa oma ideede teostamisse inimesed, kellele saad loota ning mõtle plaanid enne teostama hakkamist korralikult läbi. Korralik eeltöö tagab selle, et suudad ellu viia oma kõige uskumatumaid plaane.

Tervise osas tuleb sul sel kuul kuulata kindlasti oma intuitsiooni. On oht liialdustesse sattuda. Katsu piiri pidada nii liigsöömise kui ka alkoholiga. Mõõdukus on võti hea enesetunde ja tervise saavutamiseks.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastuse osas ootavad sind pigem mängulised ajad. Oled enesekindlam kui tavaliselt ja tead, mida tahad. Sa ei karda ette võtta ka kõige pöörasemaid samme selleks, et oma huviobjekti südant võita. Oled endale selgeks teinud, et sul ei ole midagi kaotada, küll aga võid võita nii mõndagi. Oled sa suhtes või vallaline, igal juhul peaksid nüüd sinu südameasjad liikuma soodsas suunas.

Tööasjus puutud kokku uute ülesannete ja muutunud olukordadega. Pead olema paindlik ja vooluga kaasa minema, et kohanemisperiood võimalikult valutult üle elada. Võta päev korraga ja suhtu uuendustesse kui vajalikesse õppetundidesse.

Tervise osas pead olema tähelepanelik. Kergesti võivad tekkida vigastused ja samuti kipud ise üle pingutama, hinnates oma võimeid veidi üle. Jälgi, mida sa sööd ja liigu palju värskes õhus. Tähtis pole mitte see, mitu korda nädalas sa trenni teed ja kui mitu kalorit tarbid, vaid see, et kuulaksid oma keha ja järgiksid selle vajadusi.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastuse osas on hakanud toimuma intensiivsed muutused. Seda just sinu käitumise osas. Kui tavaliselt eelistad oma sügavamad emotsioonid pigem enda teada jätta, siis nüüd oled väga avatud ja näitad kogu maailmale, mis tunded su südame on vallanud. Selline käitumine ei ole tulnud muidugi päris niisama, just nüüd tunnetad, et lõpuks ometi on keegi tõeliselt eriline sinu ellu saabunud. Tunned end sõiduvees olevana ja naudid iga hetke.

Tööasjades oled sel kuul pigem käivitaja ja ideede generaator ning ootad kaaslastelt seda, et nad innustuks ning asuks hooga sinu poolt välja öeldud plaane ellu viima. Erilist edu on oodata siis, kui teed koostööd õhu märgi all sündinud inimestega.

Tervis võib nüüd pisut muret valmistada. Katsu suhtuda esilekerkinud probleemidesse täie tõsidusega ja need lõplikult välja ravida. Kui mõnikord läheb õnneks ja probleem möödub iseenesest, siis praegused tervisemured nõuavad sinult muutuste tegemist ja korralikku tähelepanu.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastuses oled viimastel kuudel saanud mitme olulise õppetunni võrra rikkamaks. Nüüd on aeg teha plaane edasiseks ning teha endale selgeks, mida peaksid suhetes vältima, et hoida harmooniat ja teineteisemõistmist. Üldiselt saab olema rahulik ja üllatustevaba periood, kus saad nautida kodust idülli kallimaga.

Töö osas on ees ootamas mõningad muutused, mis panevad sind harjumuspärasest turvalisustsoonist väljuma. Tunned end esialgu ebakindlalt, kuid samas on see ainus, mis paneb sind edasi liikuma ja arendab.

Tervis hakkab sul streikima siis, kui sa ise end liigselt ära kurnad. Väliselt särad sa pea alati, kuid sisemiselt peaksid sa samuti õppima tasakaalu leidma ja hoidma. Vaata üle oma toitumine, anna oma kehale piisavalt vitamiine ja mineraale ning ära unusta, et korralik uni on hea päeva alus.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastuses puutud kokku tunnetega, mis on sulle endalegi üllatuseks. Tunnetad kohati põhjendamatu armukadeduse üleskerkimist ning suhtes kipub aegajalt sinu ego nõudma endale rohkem tähelepanu. Katsu läbi mõelda, miks sellised tunded tekivad ja proovi neid lahendada enne, kui sellest võib tekkida tõsisem suhtekriis.

Tööalaselt on sel kuul oodata palju suhtlemist ja mõtete vahetamist kolleegidega. Ka sinu poolt ette võetud projektide käekäik sõltub eelkõige sellest, kuidas oskad inimesi mõjutada ja kas vajutad nendega suheldes õigetele nuppudele.

Tervise osas pead järgima, et suudaksid hoida elu erinevad valdkonnad tasakaalus. Kipud endale aegajalt liiga tegema, kuna tahad olla tubli ja jõuda kõike. Katsu rohkem oma keha kuulata ja vajadusel rohkem hingamisruumi võtta.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastuse ja tunnete osas oled otsustanud oma elu põnevaks teha ja vaadata, mis saab siis kui mängid tulega. Keelatud vili tundub sel kuul eriti magus ja sellepärast katsetad mõnuga oma ja teiste piire. Kõik see võib sinu jaoks küll esialgu ainult põnev ja erutav tunduda aga ole tähelepanelik, et sa end ei kõrvetaks selle mängu juures.

Tööalaselt ootab sind ees rivaalitsemine ja jõukatsumine konkurentidega. Pigem on tegu küll mõnusat pinget ja närvikõdi pakkuvate väljakutsete kui tõsise võistlusega, kuid ikkagi tunned, et pead pingutama ja näitama end parimast küljest. Võta praegust aega kui võimalust silma paista ja enda andeid näidata ning pigem naudi seda võimalust.

Tervis on üldiselt hea. Sinu füüsiline heaolu sõltub praegu eelkõige sellest, kuidas end vaimselt tunned. Kui langed masendusse või muretsed üleliia, siis tunnetad peagi märke ebakõladest ka füüsilises kehas.

Lõvi (24. juuli - 23. - august)

Armastuse ja suhete osas laabuvad asjad sinu jaoks justkui iseenesest. Tunned end suhtlemisel vastassooga väga hästi ning näitad kaaslastele oma parimaid omadusi. Suudad vaevata olla optimistlik, salapärane ja võrgutav, seega ei ole just palju neid, kes suudaksid sinu võlule vastu panna.

Tööalaselt ootavad sind ees muutused, tegemist võib olla nii töökohasisese edasiliikumisega, tööreisiga kui ka võimalusega asuda tööle edaspidi hoopis kodust. Igal juhul puutud kokku huvitavate ettepanekutega, mis murravad sinu jaoks välja kujunenud rutiini.

Tervis saab olema hea, sul on palju energiat ning pakatad elujõust. Naistele on praegune periood väga viljakas, seega kui oled soovinud last saada, siis on nüüd õige aeg tegutseda. Hea aeg on alustada ka mõne terviseprogrammi või dieediga.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastuses ja suhetes on ees ootamas ilma suurte muutuste ja murranguteta periood, mis siiski pakub küllaldaselt rõõmu ja põhjust rahuloluks. Sa märkad ka argipäevades piisavalt head ja oskad hinnata vääriliselt oma lähedasi. Eriti soodne on praegune aeg kodu ehitamiseks või ostmiseks, samuti tasub praegu planeerida perelisa või panna paika kuupäev abiellumiseks. Kõik pere ja koduga seotud teemad, mis suurendavad harmooniat ja stabiilsust, laabuvad praegu väga sujuvalt.

Tööalaselt on hea aeg eelkõige praktiliseks tegutsemiseks ja varem paika pandud plaanide elluviimiseks. Oled püsiv ja eesmärkidele suunatud ning ei pelga vajadusel ka ränka tööd, kui sinu siht seda nõuab. Võid praegu ette võtta ka varem soiku jäänud plaanide lõpuleviimise, sest suudad olla kordades produktiivsem ja tõhusam kui tavaliselt.

Tervise osas võib ette tulla kergemaid probleeme. Kipud ise pisut rohkem kui vaja muretsema ja pabistama, kuid see ei aita sind küll sugugi. Kui sul on mõni mure, siis asu tegutsema. Paljud probleemid on kinni meie mõttemaailmas ja uskumustes. Proovi mõnd sulle sobivat meelepraktikat, mis aitaks sul keskenduda heale ja juurutada endas positiivseid mõttemalle.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastuse ja suhete osas on saabunud aeg, kus tuleb loobuda sellest, mida sa enam oma ellu ei vaja. Praegune aeg soosib illusioonide kadumist ning see aitab sul paremini mõista, mis on tuleviku mõttes sulle vajalik ja tähtis. Võta enda jaoks aega ja mõtle läbi, mis on suhtes partneriga sulle tähtis või kui oled vallaline, siis tee endale ausalt selgeks, millist kaaslast enda kõrvale vajad.

Tööasjades on saabunud kiired ajad. Pead kohanema uute inimeste ja oludega ning õppima selgeks uusi töövõtteid, mis uuenenud tingimustes sind edasi viiks. Kuna kohaned enamasti suhteliselt valutult, siis saad ka seekord hästi hakkama.

Tervis võib valmistada veidi muret. Külge võivad hakata nii viirused kui ka võid end suhteliselt ohututes olukordades tahtmatult vigastada. Kui mõni tervisehäda endast märku annab, siis suhtu asjasse täie tõsidusega ja anna endale aega ja rahu, et saaksid täielikult taastuda.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Suhete osas jõuab sinuni selge mõistmine ja arusaamine sellest, kuidas kõik inimesed, kes su teele satuvad, teenivad tegelikkuses sinu huve ning kasvatavad sind inimesena ja arendab sinu hinge. Sa ei vaata enam raskusi kui saatuse nööki, vaid suudad neis näha õppetundi, mis avardab su meelt ja tundeid. Suudad tunda tänu ja heameelt selle üle, mida oled kogenud ning võtad põnevusega vastu uusi väljakutseid.

Tööelus juhindud suurepärasest intuitsioonist. Sul on silma heade tehingute märkamisele ja samuti oskad sel kuul olla õigel ajal õiges kohas, mis toob sinuni nii mõnegi huvitava projekti. Kohati võid leida, et asju, millega soovid tegeleda või milles pead osalema, on rohkemgi kui sul jaksu ja energiat.

Tervise küsimustesse peaksid suhtuma väga avatult. Alati ei ole asjad nii lihtsad kui pealtnäha näivad. Kui tunned, et sinu füüsilise heaolu osas on kaebusi, siis mõtle, kas see võib ehk olla seotud mõne muu asja või valdkonnaga sinu elus, millega sa ei ole rahul.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Armastuses ootab sind ees periood, kus austajate puuduse üle sa kurta ei saa. See ei ole ka mingi ime, et sa teistes huvi äratad, sest tunned end enesekindlana, ihaldusväärsena ja just sellised inimesed meeldivad ka teistele. Kipud tundma tõmmet kõige ebatavalise ja salapärase vastu ning ka inimeste puhul köidavad sind pigem nö huvitavamad persoonid.

Tööl saad sel kuul olema tähelepanu keskpunktis, seega ole võimalikult hoolikas ja täpne ning ära maga ka maha võimalust näidata oma parimaid külgi ülemusele. Samuti on praegu hea aeg tulla välja uute ideedega, need võetakse hästi vastu ja saad võimaluse end tõestada ning sissetulekuid suurendada.

Tervise osas on aeg vanadel muredel minna lasta. See parandab haavad ja laseb sul edasi liikuda. Oluline on enda jaoks ära lahendada stressist ja inimestevahelistest ebakõladest põhjustatud pingeseisundid, mis on võtnud füüsilise terviseprobleemi kuju.

Autor: Katrin Oidra