1. Ta on truu. Kui ta juba kord leiab oma armastuse ja abiellub, siis saab ta abieluvankri vedamisega suurepäraselt hakkama.

2. Ta näeb hea välja. Neitsi tähemärgi esindaja hoolitseb oma välimuse eest ja riietub alati korrektselt ja maitsekalt.

3. Ta on suure töövõimega ja reeglina täidab ta kõik endale võetud kohustused korralikult ja õigeks tähtajaks.

4. Ta on aus. Ta usub siiralt, et ka kõik teised on ausad ning kui keegi tahab teda petta, siis on ta väga üllatunud ja pettunud.

5. Ta armastab puhtust ja korda, hoolitsedes nii iseenda välimuse kui ka oma ümbruse korrasoleku eest piinliku täpsusega.

6. Tal on suurepärane mõistus. Kui oled mõne probleemi lahtiharutamisega hätta jäänud, siis pöördu oma Neitsi tähemärgi esindajast sõbra või kallima poole ja ta tuleb sulle kõhklematult appi ning leiab kiirelt toimiva lahenduse.

7. Ta käib rahaga mõistlikult ümber. Raha kulutamise osas on ta pigem konservatiivne ning niisama tühja-tähja peale ta reeglina kulutada ei armasta. Küll aga aitab ta alati majanduslikult hättasattunud sõpra.

8. Ta ei hiline. Tema arust ei ole see viisakas ning see näitab, et kusagil on asjatult aega raisatud. Igasugune raiskamine on aga tema meelest halb.

9. Ta on abivalmis ja aitab sind alati kui saab. See ei tähenda, et ta kunagi "ei" ei ütleks, pigem on tema abi alati mõistlik ja kalkuleeritud. Ta aitab oma võimaluste kohaselt, panemata ka iseennast keerulisse olukorda.

10. Ta armastab loomi. Kõik väikesed abitud olendid saavad tema soojade tunnete osaliseks ja kui vaja, siis leiab ta viisi, kuidas toetada loomade varjupaiku ja aitab leida hüljatud loomadele uue kodu.

Toimetas: Katrin Oidra