Sul tasub rõõmu tunda, sest sinu Kaksikutest kallimal on küllaga positiivseid omadusi:

1. Ta on väga teadmishimuline. Tema suurepärane mõistus ja välkkiired mõttekäigud on lausa imetlusväärsed.

2. Temaga ei hakka sul kunagi igav. Ta oskab üllatada kõige ootamatumal momendil. Just siis, kui mõtlesid, et tead täpselt tema arvamust mõne asja kohta, võib ta seda hoopis muutnud olla.

3. Ta on osav probleemide lahendaja. Just siis, kui arvad, et oled suures hädas ja lahendust ei paista kusagilt, suudab sinu Kaksikutest kaaslane tulla lagedale geniaalse plaaniga.

4. Ta on väga kõneosav ning talle ei valmista mitte mingisugust vaeva veenda sind oma seisukohtadega nõustuma. Ja sa nõustud hea meelega!

5 . Tal on suurepärane keelevaist ja enamasti oskab ta ka mitut võõrkeelt, seega ei tasu sul karta, et võõral maal viibides hätta jääd.

6. Ta püüdleb ideaali poole. Kui vähegi võimalik, siis soovib ta alati saavutada parimat. Ta ei lepi lihtsalt tavaliste asjadega, sest tema motoks on "kui juba, siis juba". See kehtib ka partnerivalikul!

7. Ta armastab inimesi ja seltskonda. Tal on loomuomane oskus suurepäraselt suhelda ja panna ka end ümbritsevaid inimesi end hästi ja õdusalt tundma. Ka võõrustajana on ta jumalik.

8. Ta oskab olla väga õrn ja hoolitsev, sest kui sina tunned end hästi, siis tunneb end hästi ka tema.

9. Ta kuulutab sulle oma tundeid alles siis, kui ta on endas kindel. Kui ta ütleb sulle, et armastab sind, siis tea, et sellele järeldusele on ta jõudnud läbi tugevate tunnete ja korraliku mõttetöö. Seega pole need pelgalt niisama öeldud sõnad.

10. Ta säilitab alati teatud salapära. Ta ei ole mingi lahtine raamat, kelle kõik mõtted ja emotsioonid on alati kõigile avatud.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid