Ma nimetan inglitega ühenduse saamist alati samale lainele häälestumiseks. Kui hakata inglitega koos töötama, siis on kõige parem nendega samale lainele häälestuda, sama tähtis on ka pärast sellelt lainealalt lahkumine - see muutub teie jaoks lõpuks rutiiniks. Hoolitsen alati selle eest, et kui töö lõpetan, siis lahkun inglite lainepikkustelt, eriti enne magamaminekut.

Küllap juba teate, et teie kehal on energiasüsteem, mille moodustavad tšakrad. Chakra tähendab sanskriti keeles "ratast" ja viitab kehas olevale energiakeskusele. Süsteemil on seitse peamist keskust: vaagna-, sakraal-, naba-, päikesepõimiku, südame-, kõripiirkonnas, kulmude vahel (seda piirkonda nimetatakse mõnikord ka kolmandaks silmaks) ja pealael. Mina keskendun oma töös peamiselt kahele tšakrale südamepiirkonnas ja kulmude vahel. Õigele sagedusele häälestades ümbritsen end valgusega ning avan kolmanda silma ja südametšakra. Kolmanda silma avamine võimaldab mul selgesti näha ehk olla nn "selgeltnägija". Südame avamine võimaldab aga tunda inglitearmastust.

Häälestumiseks on vaja teha järgmist:

Kujutlege enda ümber kaunist, heledat ja kaitsvat valgust.Tervitage ingleid palvega, mis võiks kõlada umbes nii: "Tänan teid, inglid, et olete koos minuga ja aitate mul enda armastust vahendada." Kujutlege, et teie kulmude vahel lööb õitsele kaunis lillakas roosiõis.Kujutlege, et teie südamekeskuses lööb õitsele kaunis roosa roosiõis. Seejärel kujutlege, et teie kõrvadest kumab heleda tvalgust. See sümboliseerib inglite armastuse kuulmist(selgeltkuulmist).

Hoidke silmad avatuna või suletuna, kuidas teile paremini sobib, ja öelge: "Mida ma peaksin teadma?" Mina näen seda küsides sageli pilte või kuulen oma peas sõnu, mida lausub kas minu sisemine hääl või kellegi teise hääl. Kui pärast seda ei ole teiega midagi veel juhtunud, siis hingake sügavalt päiksepõimikuga sisse ja kujutlege midagi kaunist. Kui te välja hingate, ilmub juba midagi meele ekraanile.Kõige parem on nähtu, kuuldu ja tunnetatu üles kirjutada.

Te võite inglite kohta ka küsimusi esitada. Alguses on seda kergem teha kas-küsimuste vormis, millele saab vastata "jah" või "ei". Kui ühendus tugevneb, hakkavad teieni jõudma pikemad vastused. Võite seda proovida ka koos sõpradega. Nemadki võivad alustuseks küsida teilt "jah" ja "ei" vastuseid eeldavaid küsimusi.

Usaldage seda, mis pärast teie meeleekraanile ilmub. Kui tunnete, et olete lõpetanud, pöörake protsess ringi. Sulgege roosiõied südamekeskuses ja kolmandas silmas. Öelge: "Aitäh teile, inglid, kõige eest. Palun kandke hoolt selle eest, et kui minu läheduses veel on mõni energia, siis saaks see saadetud tagasi universumisse tervendamiseks. Nii jääb."

Kui inimesed on hakanud inglitega suhtlema, siis julgustan neid suhtuma inglitesse kui ühendjõusse, mitte kui peaingli valdusalasse. Kui kutsute inglid oma ellu ühendjõuna, annate sealjuures loa inglile, kelle pädevuses on teid antud olukorras aidata.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid