"Naise maagiline vägi seisneb kontaktis olemises iseendaga. See, et oled ise endale number üks ja armastad end ülekõige just sellisena nagu oled. Igal hetkel ja igal ajal, siirast tänutundest olla vaba piirangutest ja julgeda erineda. Öelda "EI" kui see on vastuolus sisetundega ja kindlasti kehtestada oma piirid. Kontakt oma kehaga, alles siis on kontakt seksuaalsusega. Naiselik maagia seisneb oskuses olla hoolitsev perenaine, tütarlapselikult kerge, armastajana kirglik ja kuningannana kehtestav," mõtiskleb täiskasvanute seksuaalkasvatuse õpetaja Epp Kärsin.

"Naisel on alati anda. Kõik mis vastupidist väidab, on meie enese valitud arenemise tee. Kosmiline Ema on allikas, kelle juures naine uinudes igal ööl oma olemust käib vaatamas. Saad ülesande, saad kõik vajaliku selle ellu viimiseks, usalda, astu oma teed. Unistamine on naise nägemine, armastus on allika kütus lõdvestunult luua ja mis eriti, eriti, eriti oluline - nautimine, see on naise peen olemine, kus rahuldusest saab osa ka kogu meessugu. Teate isegi, kuidas paistab mehele naudingus naine - väga erutav. Naised, tehke rohkem erutavaid asju, erutage end ise, sest elu teeb seda meiega, miks meie siis ikka veel vähem endale lubame," soovitab kristalliterapeut ja helgeltnägija Ketlin Kaljas.

"Minu kui naise südame asi on õnnelik olla! Mis mind teeb õnnelikuks? Rahu, ilu, koostöö, loomine, oma südame hääle kuulamine, ühes hingamine teiste inimestega, loodus ja päris kindlasti teeb mind õnnelikuks tantsimine. Ma elan ja hingan läbi tantsu. Just läbi tantsu tunnetan ma kohalolu ning kontakti oma tõelise olemusega. Minu suurim õpetaja on müstiline Elu ise. Elult olen õppinud, et igaühel meist on oma unikaalne tants ja sisemine rütm, nagu ka aastaaegadel, loodusel, elementidel, tähtedel. Neid rütme tunnetades ja mõistes saame koos maailmaga voolama hakata toetaval, kaunil ja südantsoojendaval moel," arutleb naise maagilise väe üle tantsija, koreograaf ja loodusterapeut Kristina Paškevicius.

Alkeemia sünnipäeval esitletakse kirjastuse Pilgrim ja portaali Alkeemia.ee ühisprojekti: Terje Taltsi hunnitute piltidega päevaraamat "Naise väe maagiline aastaring 2017" sisaldab endas lisaks tavapärasele kalendrile ohtralt naiselikku tarkust: Alkeemia Taroskoop ehk mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid igale tähemärgile; kuu kristall saadab sõnumeid kalliskivide salapärasest maailmast; päevaraamatust leiab ka erinevaid maagilisi rituaale oma väe suurendamiseks, elu edendamiseks ja mõnusamaks mõjutamisel, looduslikke ilunippe ja iidseid esivanemate tarkuseteri, inspireerivaid killukesi väekatelt naistelt üle kogu maailma ning muidugi ka vajalikke nõuandeid, kuidas naise elu mõjutava taevase teejuhi Kuu rütmidega kooskõlas toimida. Päevaraamatu kujundas Külli Tõnisson ja andis välja kirjastus Pilgrim.

Alkeemia 5. sünnipäev / Alkeemia Akadeemia XVIII / päevaraamatu "Naise väe maagiline aastaring 2017" esitlus / Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" avalik salvestus

Sel pühapäeval, 27. novembril kell 16-20 @ Von Krahl (Rataskaevu 10)

Vestlusringis "Naise maagiline vägi" osalevad Epp Kärsin, Ketlin Kaljas, Kristina Paškevicius

Uuri lisa Alkeemia Akadeemia kohta alkeemia.ee/akadeemia ja facebookis

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid