Puhastusrituaal: vabasta ennast negatiivsest energiast soola ja lihtsa maagia abil

Puhastusrituaal soolaga

Sool on tuntud oma puhastavate omaduste poolest. Kui tunned, et negatiivne energia ründab sind või soovid lihtsalt end puhastada kõigest ebavajalikust, siis tee soolaga maagilist rituaali.
Loe edasi...

Salapärane armumaagia: kutsu maagiliste kristallide abil oma ellu armastus

Kristallid toovad armastuse

Igaüks meist soovib oma ellu armastust, kirge ja lähedust. Kahjuks ei ole sugugi mitte kõik leidnud endale sobivat partnerit. Kristallimaailmas on aga nii mõnigi väekas kivi, mis suudab sind sinu unistusele lähemale viia.
Loe edasi...

Veemaagia: muistsest Tiibetist pärit tehnika soovide täitumiseks ehk midagi neile, kel on vaja oma ellu mingit lahendust

Täida oma soovid veemaagia abil

See iidne veemaagia rituaal aitab sul looduse jõudu appi võttes täita oma salajasemaid soove ju unistusi.
Loe edasi...

Vanarahva tarkused: maagilised rituaalid soolaga

Soolal on maagias kindel koht

Sool kui absoluutselt puhas aine on tervise, jõukuse ja psüühilise kaitse rituaalides läbi aegade alati kesksel kohal olnud. Siin on 13 väekat rituaali soolaga, mis aitavad sul eemaldada negatiivsust ja tõmmata ligi head.
Loe edasi...


Ööpäeva maagia: 15 lihtsat reeglit esivanematelt

Esivanemate tarkused

Meie esivanematel olid kindlad rituaalid ja nõuanded, kuidas ööpäeva erinevatel aegadel toimida, et säilitada oma vägi ning ammutada energiat ja jõudu.
Loe edasi...

Kaotsiläinud hingeosade müsteerium: Kuidas tuua tagasi inimese kadunud hingeosad ja sooritada vaimse kaitse rituaali?

naine

Tõenäoliselt kõik lugejad on vähemalt kuulnud šamaanidest, kes šamaanirännaku abil aitavad inimestel terviklikkust taastada ning kadunud hingeosi tagasi tuua. Kuid mis asi ikkagi on see hingeosa, mis oli või on kadunud? Senini on see jäänud paljudele lihtsalt abstraktseks mõisteks ning arusaamatuks, nii nagu ka šamaani tegevus üla- või allilmas ning suhtlemine väeloomadega.
Loe edasi...

Lihtne igapäevamaagia rituaal, mis lõpetab riiud ja tülid lähedaste vahel

Rituaal

Seda lihtsat, kuid tõhusat rituaali võid kasutada siis, kui kodus on pidevad tülid ja konfliktid perekonnaliikmetega või elukaaslasega.
Loe edasi...

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid