Nädala energiaid esindavad ülempreester ja mõõkade seitse. Sinu elus on toimumas muutused ning seoses sellega murrad pead, mis on parim valik, mille saad teha ning mis on õige, mis mitte. Otsustamisel ära unusta, et sa elad eelkõige iseenda elu ning pead järgima seda, mida sinu süda ütleb. Sul on vastutus enda elu eest. Suhted võivad olla pingelised, sest võid kokku puutuda ebaaususe ja intriigidega. Ära mine kahtlaste “mängudega” kaasa ega lase endaga manipuleerida. Tea, mis on sinu tõde ja vajadusel võta lihtsalt aeg maha, et oma mõtetel rahuneda lasta.

Suhete osas tasub sul nüüd kindlasti enne mõelda ning alles siis öelda ja tegutseda. Jõuliselt tõusevad üles usaldamise küsimused. Võid tunda, et keegi varjab sinu eest midagi või siis ei saa sa ise täielikult aus olla mingil põhjusel. Suuri ja elumuutvaid samme ei maksaks praegu ette võtta, pigem võiks liikuda edasi vaikselt ja rahulikult.

Tööalaselt pead nüüd suhtlema rohkem kui tavaliselt ning õnneks tunned, et on keegi, kes sind toetab, sulle vajadusel nõu annab ning inspireerib. Oled täpne ja korrektne kõiges, mida ette võtad, sest sinu tegemisi jälgitakse hoolega ning sellel on oluline tähtsus tulevikku silmas pidades.

Tervise eest hoolitsemisel on praegu oluline tegeleda oma emotsioonidega. Kuna hetkel võid kogeda stressi ja ärevust tavalisest enam, siis on tähtis leida võimalusi meele rahustamiseks ja puhkamiseks. Kui kogud endasse pidevalt pingeid ja lased negatiivsetel emotsioonidel võimust võtta, siis kipub see tervisehädadena väljenduma.

NÄDALA TAROSKOOP 06.-12.06

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaart on karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Nüüd pead valmis olema selleks, et sul tuleb näidata end parimast küljest ning panna mängu kogu oma oskused ja tugevad küljed, kuna sulle on tekkinud rivaalid. Tunned, et sul on konkurent, kellega sul tuleb võistelda. Olgu see tööalaselt või eraelus, ära satu paanikasse - sul on oma tugevad küljed, mille pead vaid esile tooma.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaart on müntide rüütel. Oled sajaprotsendiliselt keskendunud endale seatud eesmärkide saavutamisele. Sa ei tohiks ainult unustada seda, et elus tuleb teha asju südamega ja rõõmuga. Kui lihtsalt pingutad viimse piirini ega naudi enda poolt ette võetud asju, siis pole ka tulemusest erilist rõõmu oodata. Väärtusta ka teekonda, mitte ainult sihtpunkti jõudmist.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled nüüd piisavalt kindlustatud ja rahulik. Sinu turvalisusesoov aga hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaart on armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja öelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaart on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Imelist nädalat!


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid