VAATA JA OSALE JOOGATUNNIS! Täna õhtul toimub unikaalne live-video joogatund sinu kodus!

 (3)

VAATA JA OSALE JOOGATUNNIS! Täna õhtul toimub unikaalne <em>live-</em>video joogatund sinu kodus!
Joogadepositphotos.com

Täna kell 19 on sul hea võimalus teha joogat professionaalse joogaõpetaja Tiina Pappeli juhendamisel mõnusalt ja privaatselt oma kodus: ava Alkeemia portaal ning vaata ja kuula õpetusi ning tee omas rütmis kaasa - ja seda kõike veel ka täiesti tasuta!

Oma küsimused joogatunni kohta saad esitada siin:

Joogatund sinu kodus
Hinge Teekond: Suur tänu kõigile osalejatele, kohtumiseni juba järgmistes tundides. Kursuse saab soetada siit http://www.hingeteekond.ee/pood/
Piret: Tänud! Jäin väga rahule! :)
Lea: Suur tänu!!!!
Kui vanalt võiksid lapsed jooga tegemisega alustada?
Mart: Tere, kas jooga abil saab oma seksuaalsust arendada?
Hinge Teekond: Sõbrad, kirjutage siia küsimusi õpetajale
Hinge Teekond: Kata-Riina, jah hiljemalt 11. veebruari õhtuks saadame saate salvestuse meiliga laiali.
Kata-Riina: Tere. Ei saa täna osaleda. Palun ehk saab tunni meili peale saata. Tänud.
Hinge Teekond: Kallid sõbrad, ärge muretsege, kui te ei ole meili saanud siis saate ka siit samast Delfi Alkeemia lehelt seda live tundi vaadata.
Nele: Mul pole võimalik täna kell 19.00 joogatunniga ühineda aga olen ikkagi huvitatud. Olen ka registreerinud ennast osalejaks. Palun ka endale seda materjali. Kohtume veel!
Jaanika: Tere, Registreerusin juba eelmisel nädalal, aga ma ei ole linki saanud, kellega/ kuidas ühendust vøtta? Rämpsmeilis pole ka midagi. Tänud!
Hinge Teekond: Lju, Saadame :)
Lju: Tere. Olen tunnimaterjalist huvitatud aga ei saa täna õhtul osaleda. Kas on võimalik ka minule gmailile materjal saata? Ma ei saa registreerida läbi Google Docs'i. Rgistreerisin.
Hinge Teekond: Virve, Väga armas. Kõik registreerujad saavad hiljemalt 11ndaks veebruariks lingi tänaõhtusest salvestatud joogatunnist oma postkasti.
Virve: Kahjuks ei saa täna joogatundi kaasa teha.Soovin tunni järelvaatamise võimalust.Registreerisin.
Hinge Teekond: Kadi, Oleneb kui kaugel Su rasedus on. Kuid üldine reegel on sisetunne, kuula oma keha ja tee harjutusi hästi pehmelt, kui on valus või ebamugav, ära jätka. Kui on raseduse lõpp siis kõhuli olemised kindlasti ei sobi. Võin öelda, et meil tuleb üks harjutus, mis on spetsiaalselt rasedatele väga hea. Seda õpetaja räägib juba tunnis.
Hinge Teekond: Kallid sõbrad, saate seda tundi järele vaadata, kes on tööl või kodust ära. Järelevaatamise link saadetakse meiliga kõigile registreerunutele. Registreeruda saab siin: https://docs.google.com/forms/d/1N7L75plXFDPm__2jJzSvw0p1piu5lD7MjvRp5xy0t-Y/viewform
Diana: Kahjuks ei ole võimalik täna ettenähtud ajal lives joogatundi kaasa teha. Registreerisin end ära ning oleksin ka ülimalt tänulik, kui saaksite saata lingi järelevaatamise võimalusega. :)
Riinu: Tere! Tahan väga saada joogatunnist osa, aga kahjuks on õhtu juba kinni. Kas ka mina saaksin tunni salvestusele ligi?
Kadi: Tere! Kas rasedatele sobib ka antud tund?
Piret: Tere kui ma registreerusin aga siiski olen tööl. kas ma saan seda tundi nt homme järgi vaadata
Hinge Teekond: Monika, ei kohusta. See tasuta sissejuhtatav tund ongi selleks, et need, kellele video live meetod sobib saaksid selle enda jaoks leida :)
Monika: Tere, kas tasuta sissejuhtavas tunnis osalemine kohustab osalema edaspidistes tasulistes tundides? Aiäth
Hinge Teekond: Reile, jah saab küll järele vaadata. Saame Sulle meili peale lingi saata salvestusest. Palun regisreeru siin: https://docs.google.com/forms/d/1N7L75plXFDPm__2jJzSvw0p1piu5lD7MjvRp5xy0t-Y/viewform
Reile: Kas seda saab järgi hiljem ka vaadata? Mu 2aaatane ei lase mul kindasti sellisel ajal 2,5h rahulikult vaadata seda..

Osalemine on ülilihtne: registreeru joogatundi SIIN ja siis ava kell 19 oma arvutis Alkeemia.ee ning asu mõnusalt joogatama!

See eriline joogakursus sobib sulle kui:

- Sa eelistad joogatunniks privaatset ja kodust keskkonda
- Sul on raskendatud pärast tööd trenni jõudmine
- Soovid peale tundi võimalust seda järele vaadata
- Elad suurematest Eesti linnadest eemal
- Elad välismaal, aga sooviksid eestikeelset joogatundi
- Soovid õpetaja ja kaasõpilastega reaalajas suhelda
- Soovid osa saada rahvusvaheliselt tunnustatud Agama joogakooli mahukast programmist, mis ühendab endas India ja Tiibeti algupärase jooga ning tänapäeva joogameistrite kaasaegsed teadmised
- Soovid lisaks joogapraktikale saada põhjalikku infot nende tehnikate päritolu, mõjude, kasude ja õige soorituse kohta ning harida end erinevatel tervist ja hingearengut puudutavatel teemadel

Seotud lood:

Mida jooga Sulle annab?

Elujõudu, energiat, noorendab, taastab, puhastab ja mis peamine - tervendab. Aitab oluliselt parandada elukvaliteeti - saavutada paremaid tulemusi kõiges, mida ette võtad, olgu selleks siis tööalased väljakutsed, suhted või veel täitumata südamesoovid. Saad treenida oma meeleorganite suuremat tundlikkust kuni nn üleloomulike võimeteni, samas saavutades suurema kontrolli ja võime ise oma elu juhtida.

Millal: TÄNA, 10. veebruaril kell 19 toimub TASUTA sissejuhatav tund

Loe veel

Kuidas: registreeru joogatundi SIIN 

Kus: Sinule sobivas kohas - vaja on vaid arvutit ja internetiühendust. Esimese joogatunni virtuaalne klassiruum asub portaali Alkeemia kodulehel alkeemia.delfi.ee

Aeg: Varu joogatunni jaoks umbes 2,5 tundi

Õpetajaks on Tiina Pappel, kes on rahvusvahelise Agama joogakooli sertifitseeritud õpetaja ja pühendunud praktik. Tiina omab kaheaastast aktiivset õpetamiskogemust Agama ühes suurimas harukoolis Bhairava Yogas Eestis, õpetades tasemeid 1-7. Lisaks õpib ta Holistika Instituudis 3. kursusel holistilist regressiooniteraapiat.

Joogatunni ülesehitus:

Antud koolitus vastab Agama joogakooli 1. taseme programmile, mis koosneb 27 joogatunnist. Iga joogatund sisaldab pooletunnist uue kehapoosi (asana) tutvustust, millele järgneb 1,5 tunnine hatha jooga praktika koos sügava lõdvestusega. Tunni lõpetab taas teoreetiline osa, milles käsitletakse erinevaid joogaõpetuse teemasid alates sellest, mis on jooga, millised on inimese viis keha, energia polaarsus kuni erinevate puhastus-, keskendumis- ja meditatsioonitehnikateni, joogaõpetuseni eetikast ja moraalist, tervislikust toitumisest ja paljust muust.

NB! Tund toimub eelregistreerimisega. Registreerumine lõpeb tund aega enne koolituse algust. Kahjuks ei ole võimalik poole joogatunni pealt registreeruda. Küll aga on võimalik hiljem tundi tulla kui on eelnevalt registreerutud.

Joogakursuse üldine tutvustus:

Kursus koosneb 27 tunnist ning sisaldab:
- 20 klassikalise asana ehk kehapoosi põhjalik tutvustus - tehnika, mõjud, esoteerilised õpetused
- Õpetus energiakeskustest ehk tšakratest
- 6 suurepärast ja väga tõhusat puhastustehnikat ehk kriyat, mis puhastavad nii meie füüsilist keha kui ka energiakeha ning tunde-, mõtte- ja kausaalkeha
- Spetsiaalsed tehnikad keskendumisvõime parandamiseks - hea keskendumine on joogas ja ka tavaelus määrava tähtsusega
- Iidsest Indiast pärit ja joogide poolt kõrgelt hinnatud meditatsioonitehnika teadvuse avardamiseks ning tänapäevane suurepärane meditatsioonitehnika - muusikameditatsioon
- Klassikalise jooga alustalad - Patanjali joogasuutratest pärit 10 eetika ja moraalireeglit, mis pole ranged ettekirjutused, vaid näitavad suunda, kuidas saavutada tasakaalu ja harmooniat oma elus ja hoiduda endale ise negatiivse karma loomisest. Läbi nende täiusliku praktiseerimise on võimalik saavutada lausa üleloomulikke võimeid.
- Tervisliku toitumise põhimõtted: taimetoitlus, makrobiootika ja yin-yang tasakaal toitumises.
- Õpetused karma joogast ja nidra joogast - omaette joogaharud, millest esimene põhineb joogal läbi tegude ja tegutsemise ning teine räägib nn unejoogast, milles kasutatakse läbipaistvat või teadlikku unenägemist.
- Õpetus sellest, mis on tegelikult jooga, selle erinevad harud ja Patanjali klassikaline liigitus 8-astmelisest joogast
- Päikesetervitused

Registreeru täna kell 19 portaalis Alkeemia algavasse tasuta live-video joogatundi SIIN.

Lisainfot joogakursuse kohta loe kodulehelt www.hingeteekond.ee

KOMMENTEERI!