Pere ja laste puudumine 30ndaks eluaastaks pole märk läbikukkumisest, vaid sellest, et oled loodud millekski suuremaks


Pere ja laste puudumine 30ndaks eluaastaks pole märk läbikukkumisest, vaid sellest, et oled loodud millekski suuremaks
Foto: depositphotos.com

"Vastuvõttudel küsitakse minult tihti, miks ma ei saa luua peret või miks mul ei teki kooselu, kuidas elada edasi kui puuduvad mees ja lapsed, kuidas mitte kulutada aega ootamisele ja illusioonidele. Need inimesed, kes on ausad iseendaga ja sisemiselt teadvustavad, mõistavad, et nad ise ei taha kooselu või abielu, sest perekonna loomine ei kuulu nende eluülesannetesse ja sihtidesse", kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Enesesüüdistamisel pole mõtet, see tuleb pigem sisemisest kompleksist "tahan olla kõigile hea tüdruk". Paljud naised kardavad, et pärast on hilja sünnitada. Kardavad ka seda, mida nendest arvavad ümbritsevad või lähedased inimesed. Praegu on aeg nii palju muutunud, mõista, et vanad mustrid on läbi, et füüsiliselt sa ei hiline lapse sünnitamisega. Need on vaid stereotüübid, et iga naine peab sünnitama enne 30 a. ja parem on kui oleks kaks last. Praeguste uute energiate mõju all vanus ei oma tähtsust, pikeneb inimese eluiga ja kõik sõltub sellest, kuidas inimene ennast sisemiselt tunneb. Me elame ühiskonnas, milles on veel tugevad reeglid ja rollid. Ja kui "teatud" eas puudub perekond ja lapsed ning kui naine teadlikult seda ei vali, siis see tihti šokeerib teisi inimesi. Samas ka tekivad hirmud "minu sõbrannadel on, aga minul mitte". Tegelikult midagi katastroofilist ei juhtu. Peamine, et sa ei valeta iseendale ja oled kindel selles, mida sa valid ja kuhu soovid jõuda.

Seotud lood:

Mineviku mustrites oli tähtis endast järgi jätta järeltulijad ja see kinnitus ka suguvõsa programmides. Praegu, kui lõppevad vanad mängud, pole enam tähtis anda edasi oma lastele enda kogemusi, nendel on õigus valida oma tee. Iga inimene vastutab ise enda eest. Paljud meist on valinud endale suhted, mis võimaldasid läbida vajalikud õppetunnid ja tagastada karmilised võlad. Kui sa astud suhtesse, siis ikka õpid võtma vastu oma partnerit, tema vanemad ja sugulased. Tihti kooselu annab võimaluse mõista, kus sa valetad iseendale. Paljud on jõudnud mõistmisele, et on valinud seda, mida on tahtnud teised, mitte seda, mis on soovinud Hing. Tuleb ka mõista, et sa pole juhuslikult valinud endale seda kogemust, sa vajasid just neid õppetunde enda arenguks ja kasvuks. Kahjuks vahest sa mõistad, kui palju aastaid sa oled kulutanud ärkamisele iseenda kahepalgelisusest, et mõista, et kõik on sinu enda enesepetmise peegeldus.

Kui sa oled elanud 30 või enam aastat olles vaba, see räägib sellest, et sa ei taha leppida vähesega ja tahad täielikult avada oma potentsiaali. Enda muretsemisega, võrdlemisega teistega, kahetsustundega sa takistad oma arengut. Sa kannatad mitte elukaaslase ja laste puudumisest, vaid sellepärast, et sees on tühjuse ja alaväärsuse tunne ning mõistus vaid leiab sellele harjumuslikud selgitused. Vähenda askeldust oma elus, ole rohkem omaette, vaikuses, looduses, hoolitse enda ja oma keha eest ning sa näed neid takistusi, mis segavad sul olla ühenduses oma südamega ja Hingega.

Paljudel hingedel on lepped võtta vastu suured ja võimsad tähe hinged, Universumi saadikud, tulevased vaimsed õpetajad ja pühakud. Sellised Hinged ei saa sündida vanematel, kes pole küpsed. Seega kasuta aega, et sisemiselt areneda ja kasvada, tõsta oma vibratsioone, sa vajad uusi teadmisi, enesearmastust ja väärtustamist. Uued lapsed tulevad vanemate juurde, kes on täis armastust ja saavad ka seda jagada teistega. Armasta ennast, arene ja liigu edasi - siis saab ka sinu poole tulla väike Jumal. Kõik on hästi, võtta ennast ja oma teed vastu nagu õnnistatud kingitust ja luba oma Hingel viia sind sinna, kus sa pead olema.

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki lehekülg

Loe lisaks: 7 head põhjust, miks tegeleda oma sisemise arenguga

Teadvuse tasandite kaart. Kus asud sina?

Armastussuhe on meie elu üks suurimaid väljakutseid

KOMMENTEERI!