NÄDALA TAROSKOOP | Sel nädalal hoia end kiusatuste ja elu varjukülje eest


NÄDALA TAROSKOOP | Sel nädalal hoia end kiusatuste ja elu varjukülje eest
Foto: depositphotos.com

Uuri järgi, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 12.2.2018 - 18.2.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad saatan ja sauade äss. Puutud kokku teemadega, mis toovad sinu ette olulisi dilemmasid ja valikuid. Sa tunned tõmmet kõige salapärase, tundmatu ja ahvatleva suunas ning praegu ei kipu need mõtted jääma vaid fantaasiate tasemele, vaid sinus tõstab pead väike kuradike, kes soovib tundma õppida oma piire ja seigelda. Üles võivad kerkida ka kõik need teemad, mis on seotud sinu elu õppetundidega. Nüüd on aeg selleks, et testida oma sisemist tugevust ja valikute tegemise oskust. Kas suudad vastu panna ahvatlustele, mis pakuvad vaid hetkelist naudingut, kuid võivad pikas plaanis kaasa tuua kahetsust ja südamevalu.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide viis. Nüüd tegeled otsingutega, et leida hingerahu. Tunned, et vajad rohkem toetust, hoolimist ja emotsionaalset sidet kellegagi, olgu selleks partner, sõbrad, laps või vanemad. Sa pead mõistma, et alati ei saagi elu kulgeda mööda rahulikku ja peegelsiledat rada. Oluline on leida tasakaal ja stabiilsus ka käänulisel ja konarlikul teel.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab kaarik. Sa oled enesekindel, tead mida tahad ja teed kõik, et oma eesmärkide suunas liikuda. Oled nõus võtma ka suuri riske, et saavutada suuri võite. Ära ainult unusta selle plaanipärase tegevuse juures ka oma sisetunnet kuulata. Kui sulle antakse märku, et suund on vale või pead aja maha võtma, siis tasub seda ka teha. Vastasel juhul lämmatad oma südamehääle ning liigud ainult kaine mõistuse ja tugeva tahte jõul sinna, mis sulle päeva lõpuks rõõmu ei pakugi.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Tunned, et sul on võimu ja oskusi teha, mida iganes soovid. Ja selles suhtes on sul ka õigus! Kui tahad, võid oma elus suuri muutusi sisse viia. Suure jõu ja võimuga kaasneb aga alati ka suur vastutus. Kui teed oma otsuseid uisapäisa ning ei süvene detailidesse, siis võid ka sattuda valele teele. Pane tähele märke ja usalda oma intuitsiooni, need juhatavad sind õiges suunas.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid. Sa näed asju, inimesi ja olukordi nii nagu need on, mitte nii nagu sa tahaksid, et need oleksid. Vastavalt sellele saad praegu ka oma arvamusi, otsuseid ja ootusi korrigeerida.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kohtupäev. Tänane päev pakub sulle täpselt seda, milliseks sa ise oled oma elu ehitanud. Kui oled olnud aus, siiras ja käinud oma südamega rada, siis võid rõõmustada, sest elu toob nüüd sinu ette teenitud palga. Kui oled aga lähtunud ebaausatest kavatsustest, omakasust või liigsest egost, siis puutud nüüd kokku eriti kiirelt töötava karmaga. Kokkuvõtvalt on praegune aeg sinu eelnevate tegude tulemus.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate üheksa. Saad nüüd erinevatest elu poolt pakutavatest naudingutest rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Loe veel

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda! Praegune aeg soosib ka seda, et saad end vabastada muredest ja probleemidest, mis su pead on eelnevatel nädalatel vaevanud.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab surm. On aeg suurteks muutusteks. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku ülempreester. Pead nüüd järgima tähelepanelikult, et sa ei läheks vastuollu oma sisemiste väärtushinnangute ja eetikaga. Kõige olulisem on eneseusaldus ja julgus käituda nii nagu sinu süda juhatab. Kui pead langetama mõne olulise otsuse, siis ära suru oma tundeid ja intuitsiooni alla, vaid lase neil end juhtida.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Loe lisaks: Nõidus on teadvuse muutmise kunst ning maag teab, et tema eneseidentiteet ja välismaailm on teadvuse ilming

HORRORSKOOP ehk kõikide tähemärkide pahupool: kas sa oled ahne Jäär, jõhkardlik Lõvi või edev Kaalud?

Millised taimed sobivad kõige paremini sinu tähemärgile?

Mis kell sa sündisid? Vaata, kuidas see sinu elu mõjutab!

KOMMENTEERI!