NÄDALA TAROSKOOP | Kohtud õppetundidega, mis lasevad sul astuda vaimse arengu järgmisele astmele

 (1)
NÄDALA TAROSKOOP | Kohtud õppetundidega, mis lasevad sul astuda vaimse arengu järgmisele astmele
Foto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 12.3. - 18.3.2018

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad torn ja karikate neli. Sinu elus on toimumas muutused, mis võivad mõjuda sulle ootamatult ja üllatavalt, võibolla isegi segadusse ajavalt, kuid ometi on just need sündmused päästikuks, mis vallandavad edasise arengu. Sa pead astuma tundmatusse ja tulema toime emotsioonidega, mis kipuvad kohati üle pea lainetama ja nõuavad endaga tegelemist. Isegi kui tunned, et oled keerulises olukorras, siis ometi on kõik see, mis praegu toimub, sinu jaoks vabastav ja silmi avav. Oled juba mõnda aega tundnud, et midagi on sinu elust justkui puudu, kuid mis see täpselt on ja kuidas seda "auku" oma elus täita, seda pole sa välja mõelnud. Nüüd suunatakse sind justkui kõrgemate jõudude poolt teele, mis viib sind lahendustele lähemale. Ära sulge ettetulevate raskuste ees silmi ega südant. Just läbi õppetundide teadliku kogemise jõuad sa oma isiklikus arengus sammu võrra kõrgemale.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Seotud lood:

Nädala kaardiks on karikate kolm. Sinu päevades on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja sõprade ning lähedastega koos olemist. Saad nautida oma töö vilja ja tunda heameelt oma saavutuste üle. On tõenäoline, et kohtud ka mõne uue inimesega, kes saab sinu elus oluliseks. Praegune nädal on hea ka suhete parandamiseks, riidude lõpetamiseks ja lahkarvamuste selgeksrääkimiseks.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus ja, et kõige pimedam aeg on alati enne koitu.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab õnneratas. Tunnetad, kuidas muutuvad olud ning pidevalt pöörlev ajaratas sunnib sind end arendama ning seesmiselt kasvama. Sinu teele saabuvad õppetunnid ei ole esmapilgul lihtsad, kuid need on kõik saadetud vaid selleks, et saaksid vaimselt täiustuda. Ära sõdi elule vastu, vaid liigu universumi rütmidega kaasa.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Keskendud pigem sellele, mis su elus ei ole hetkel tasakaalus ja harmoonias. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi analüüsiv, praktiline ja mõistusest juhinduv. Otsid kõige taga peituvaid tagamõtteid ja soovid jõuda kõigi probleemide tõelise olemuseni. See kõik ei ole halb, kui suudad ise piiri tunnetada, mis on subjektiivsuse ja objektiivsuse vahel. On teemasid, kus ainult kaine mõistuse abil sihile ei jõua ning tasuks siiski ka oma südamehäält ja intuitsiooni kuulata.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes on sinust huvitatud ning kelle vastu on ka sinul soojemad tunded.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Loe veel

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi helgema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida. Peagi on sind ees ootamas paremad ajad.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab päike. Sinu ees avanevad nüüd võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline - olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud ja sa saad nautida edu ja õnnestumisi.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on kaarik. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Autor: Katrin Oidra

KOMMENTEERI!