Numbri 1 maagiline ja numeroloogiline tähendusNumbri 1 maagiline ja numeroloogiline tähendus
Numbrit üks peetakse jumala arvuks ja loomise numbriksFoto: depositphotos.com

EIul universumis on oma rütm ja võnked, mis valitsevad ka inimesi. Numbritele on läbi aegade omistatud maagilisi omadusi. Loe, millised uskumused on numbri üks kohta erinevatel rahvastel.

Pythagoras kirjeldas numbrit üks nagu eksistentsi põhjust ja tuuma. See väljendab tervikut, mille juurde kõik lagunenu tagasi pöörduda püüab. Numbrit üks peetakse ka jumala arvuks ja loomise numbriks.

Euroopas on number ühte ka ükskõiksuse numbriks peetud, kuna see pole ühestki teisest sõltuv. Sellest võib sündida nii head kui halba. Seepärast polegi aasta ja kuu esimest päeva õnnelikuks peetud. Kui ees seisab tähtis projekt, mille kallale asumist saab mõne päeva võrra edasi lükata, on mitmes kultuuris alustamiseks kolmas või seitsmes päev valitud.

Unes esineb üks sageli kahe vastandina ning väljendab nii inimese üksindust kui ka abitust.

Elutee number 1

Kuidas arvutada oma elutee numbrit? See on väga lihtne: liida kokku oma sünnikuupäev, kuu ja aastaarv. Seejärel liida kahekohalise arvu numbrid omavahel veelkord kokku, saad ristsumma. Näiteks inimese, kes on sündinud 21.12.1997 elutee: 2 + 1 + 1 + 2 + 1 + 9 + 9 + 7 = 32; seejärel 3 + 2 = 5. Kui said summaks 11, 22 või 33, siis neid peetakse meisternumbriteks.

Seotud lood:

Number ühe positiivsed omadused: individuaalsus - julgus, algatusvõimelisus, leidlikkus, tugev isiksus, auahnus, kohusetundlikkus, otsustusvõimelisus.

Negatiivsed omadused: egoism - flegmaatiline, edev, kangekaelne, arg, võimuahne, silmakirjalik, valitsev, enesekeskne, pillaja, agressiivne, türann.

Karmaülesanne selles elus: loobumus

Pidev number 1, 11, 111 kordumine - sõnum inglitelt

111...Energeetiline värav on sinu jaoks avatud. Vali oma mõtteid targalt sel ajal, kindlustades, et nad kattuvad su soovidega. See on märgiks, et teie jaoks on avanemas mõni uus võimalus. 111 on nagu ere välklambi sähvatus. Tähendab, et universum on jäädvustanud just teie selle hetke mõtted ning need hakkavad nüüd tegelikkuseks saama.

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Numeroloogia: mida näitab sinu elutee number?

Loe veel

Numeroloogia: millist karma õppetundi näitab sinu nimenumber?

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

KOMMENTEERI!