NÄDALA ENERGIAD: on aeg luua selgus ja harmoonia iseendas


NÄDALA ENERGIAD: on aeg luua selgus ja harmoonia iseendas
Foto: depositphotos.com

Nädal kulgeb Kasvava Kuu energiates. Nädala algus on hea aeg öötaevasse vaatamiseks, sest suure tõenäosusega on seal näha sabatähti Perseiidide tähesajust. Möödunud laupäevase Kuuloomise ja Päikesevarjutusega avanenud energiad on loonud võimaluse tõusmaks uude sagedusse ja seoses sellega loovad end nüüd paljud värskendused ja uued algused. Tasub siis lendavat tähte nähes oma julgeimad ja sügavaimad soovid lendu lasta, sest muutuste ja uuenduste manifesteerimiseks on aeg ülisoodus, vahendab Kristallikoda.ee.

Lase soovidel välja voolata otse oma südame sügavustest, sest just südamete sügavaimad aarded ja varakambrid saavad nüüd kõige olulisemateks ja määravamateks. See on vaikne nädal, rahuliku ja harmoonilise energiaga, mis ei soosi ruttamist ega tõttamist, äkilisi liigutusi ega suuri pingutusi või järske otsuseid. Kõik kulgeks pealtnäha nagu vaikselt ja rahulikult, kuid ometi toimub nähtamatuses nii palju.

Nüüd on oluline olla enda ja teiste vastu aus, väljendada oma südame tõde, püsida südames ning armastuse energias. Vali alati armastus ja kõik läheb hästi, sest oled andnud oma parima. Muutuste käigus tuleb tõenäoliselt ette segadust, draamat, konflikte, rahutust - ära mine nendega kaasa. Vali oma mõtteid ja tundeid. Kõik, kes on olnud armunud, teavad kui hea on elada armastusega südames. Vali armastada iga päev, iga hetk, igas olukorras, armastada iseennast. Armastus pole juhuslik, nagu armumine seda olla võib. Armastus on tegusõna. Armastust saab harjutada, kasvatada igapäevaselt oma meisterlikkust südamest armastada. Ära lase eluraskustel või saatuse löökidel armastust minema peletada, vaid istuta see oma südamesse ja kasta iga päev nagu imelist haruldast lille.

Seotud lood:

On aeg sügavaks tööks iseendaga, ausalt, oma südames. On aeg hakata ennast sügavamalt kuulama, tunnetama ja usaldama. Vastused sinu küsimustele on olemas sinu sees. Selgus, rahu, teadmised, harmoonia, kõik on sinu sees olemas. Lase ebakõladest lahti ja sisene oma südame pühakotta. Uue Maailma ja Kuldajastu poole liikudes on meil vaja järjepidevalt harjutada iseenda usaldamist, eneseväärtustamist, südames ja armastuse energias elamist, sest need on väärtused, mis kõlavad kokku saabuva uue reaalsusega, mida oleme tulnud siia planeedile looma. Kõigepealt tuleb luua selgus, harmoonia ja usaldus endas, siis saame ligi tõmmata ka väärikaid kaaslasi ning teha viljakat koostööd.

Kuna nähtamatuses toimuvad muutused on nii suured, siis võib enesetunne olla kohati üsna imelik. Paljudel on suurenenud või ka vähenenud unevajadus või tegevusrohked unenäod. Võib esineda mäluauke, näiteks ei tule nimed või muu informatsioon äkki enam meelde, kuigi teadsid neid eelnevalt väga hästi. Alateadvus puhastab end, inventuuri käigus vana ja kasutu info lahkub või on ajutiselt kättesaamatu. Kõik, mida meil veel tarvis on, jääb alles. Kasutu kaob nii ehk teisiti, sellest kinni hoidmiseks pole mõtet energiat kulutadagi. Kuna ka meie ülitajud arenevad ja avanevad hoogsalt, siis võid aegajalt tabada end nägemas, kuulmas või tajumas midagi enneolematut. Meie tajud harjutavad lihtsalt toimimist uutel sagedustel, me harjume sellega, usalda ennast ja oma tajusid. Seega, on sisemist tööd soosiv nädal.

Loodus pöördub vaikselt sügise poole ja sügis toob endaga küpsuse, selguse ja uued pöörded. Kuid praegu on veel suvi ja meil on võimalik nautida augustikuud kogu oma külluslikkuses - tähesadusid, dramaatilisi pilvemaastikke, romantilisi päikeseloojanguid, sadusid ja suvist lõõska, kirevaid õisi ning värskeid kodumaiseid vilju. See nädal on kui loodud armastuslooks iseendaga ja enda sees.

Imelist nädalat!

Allikas: www.kristallikoda.ee

Loe lisaks: NÄDALA TAROSKOOP | Oled sunnitud kohanema oma ellu saabuvate muutustega

Loe veel

Sodiaagi saladused | Need on kolm kõige tugevama intuitsiooniga sodiaagimärki

Sina oled ise oma isikliku muinasjutu looja, autor ja peategelane

7 head põhjust, miks tegeleda oma sisemise arenguga

Ole tõeline ja ehe: õpi tundma oma vaimset olemust ja sisemist tasandit

KOMMENTEERI!