Nädala energiad 25.-31. detsembril | On aeg kuulata oma südame juhatust


Nädala energiad 25.-31. detsembril | On aeg kuulata oma südame juhatust
Foto: depositphotos.com

Käes on selle aasta viimane nädal. On aega tähistada valguse võitu pimeduse üle, vaadata tagasi möödunud aastale, teha kokkuvõtteid ja plaane uueks aastaks. Vaikselt, minuthaaval, tuleb valget aega iga päevaga juurde. Valguse võitu aitab tunnetada ka kasvav ka Kuusirp taevas, vahendab Kristallikoda.ee.

Nädal möödub rahulikus ja konstruktiivses meeleolus. Aeg soosib iseenese sisse vaatamist, selgusele jõudmist ja olukorra tõelise olemuse tunnetamist. Kogu meie olemus tunneb, et oleme suurte muutuste lävel, ometi pole aeg veel küps läbimurdeks. Õhus on korraga rahu ja pinget. Vibu on pingule tõmmatud, nool paika sätitud, on aeg teravustada pilku, keskenduda nii lähematele kui ka kaugematele siht- ja eesmärkidele.

Võta aega rahulikult endasse vaatamiseks ja eneses selgusele jõudmiseks. Too tähelepanu oma südamesse ja vaata oma südame ruumis ringi. Mis on su südame ruumis tänavu toimunud ja kuhu oled tänaseks jõudnud? Mida sa tõeliselt vajad? Kuhu soovid jõuda? Täida ja toida oma südant ise, seestpoolt, omaenese armastusega. Võta oma süda sülle nagu väike laps, hoia teda hellalt, tee talle pai, armasta teda ja sa tunned, kuidas ta elavneb. Anna oma südamele mõttes kõike seda, millest ta puudust tunneb, olgu selleks siis hoolimine, soojus, tunnustus, armastus, valgus, vabadus, julgus - kuula, su süda räägib sinuga. Täida oma süda valguse, armastuse ja vabadusega, tunne kuidas su südame ruum avardub ja soojus ning valgus sellest kogu kehasse valgub, täites kõik su keha rakud. Nüüd oled valmis vaatama ennast ausa, armastava pilguga ja nägema, millest on vaja veel loobuda ning kuhu su süda soovib suunduda.

Seotud lood:

Lase minna kõigel, mis südamele raske tundub ja võta vastu see, mis südame õitsema, hõiskama ja avarduma paneb. Südame hääle allasurumise ja kuulamata jätmise ajad on jäädavalt möödas. On aeg, et süda ja mõistus lõpetaksid võistlemise ja konkureerimise ning hakkaksid konstruktiivset koostööd tegema. Selle koostöö harjutamine ja rakendamine on meie lähiaastate üks tähtsamaid ülesandeid. Seega - kuula oma südant, et teaksid tulevaks aastaks plaane seada, sest tulemas on tegus ja konstruktiivne aasta, mis toob meie ellu palju ja enamasti häid muutusi.

Mõtle ja tunneta hoolega, millest soovid loobuda, mida muuta ja millega algust teha saabuval aastal. Võid teha lausa kirjalikud nimekirjad sellest, millel on aeg su elust lahkuda ja mida soovid edaspidi oma elus luua ja kogeda. Loobumiste nimekirja võid vanaaasta õhtul pidulikult küünlaleegis põletada ja tuha voolava veega ära saata. Loomiste nimekirja aga saad kohe tuleva nädala teisipäeval Täiskuu abiga väestada.

Hoolitse sel nädalal enese eest hästi ja luba endale puhkust, tervislikku toitu, värsket õhku, head seltskonda ja kõike meelepärast. Armasta ennast ja kogu maailm peegeldab sulle armastust tuhandekordselt tagasi. Veeda aega nendega, kellest hoolid, keda armastad ka siis, kui saad seda teha vaid mõtetes, ka see loeb. Olgu aasta viimane nädal täis soojust, armastust ja valgust!

Imelist nädalat!

Allikas: Kristallikoda.ee

Loe lisaks: TOP 7 maagilist rituaali: too oma ellu armastus, küllus, rahu ja õnn!

NÄDALA TAROSKOOP | Aasta viimane nädal paneb endasse vaatama ja lahtisi otsi sõlmima

Ingel igaks päevaks | Miks ingellik energia meile nii südamelähedane on?

Inglid sinu teel: taevast saadetud märgid hoiatavad eesootava ohu eest

Loe veel

Mai-Agate Väljataga: surmast, teispoolsusest ja inglite olemasolust

KOMMENTEERI!