Mida toob aasta 2018 sinu sodiaagimärgile armastuses?Mida toob aasta 2018 sinu sodiaagimärgile armastuses?
Foto: depositphotos.com

Aastast 2017 on järgi jäänud vaid viimane kuu. Peagi on taas aeg kokkuvõtete tegemiseks ja oma pilgu tulevikku suunamiseks. Vaata järgi, mida sinu tähemärgile lubatakse järgmisel aastal armastuse ja romantika osas.

Veemärgid - Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Sa oled tuntud kui üks tundlikumatest sodiaagimärgi esindajatest. Kannad oma tundeid ja emotsionaalset pagasit alati kaasas nagu koormat. Sa ei suuda just kergesti lahti lasta minevikus aset leidnud pettumustest ja ebaõnnest. Aga aasta 2018 toob sinuni head uudised! Sa leiad oma sisemise tugevuse ja õpid edasi liikuma vanade haavade juurest. Suudad end kokku võtta ja ilma igasuguse mineviku taagata uuele suhtele häälestada.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Sa oled alati pisut kinnine ja sul on omad saladused. Sa ei usalda kedagi päris lõpuni ning ei ole ka ennast valmis täielikult avama. See aga ei lase sul tõeliselt ja kogu südamest armastada. Seni oled alati jätnud endale võimaluse taganeda, kuid aastal 2018 saabub sinu ellu muutus - sa ei karda enam end täielikult avada ja usaldada oma südant tervenisti kellegi hoolde. Sa lased end kaasa haarata kõikehõlmavasse armastusesse.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Aasta 2018 saab olema sinu jaoks tõeliselt õnnelik. Sa kohtad kedagi, kellest saab sinu elu üks olulisemaid inimesi. Või kui sul on juba armastav partner olemas, siis teie side tugevneb veelgi. Ainus, mida pead meeles pidama on see, et sa pead olema kannatlik ja andma asjadele aega areneda oma loomulikus tempos. Tõeline armastus saabub sinu ellu, sinu osaks on end lihtsalt selleks valmis seada.

Loe veel

KOMMENTEERI!