"Mäletan selgelt, kuidas kahe-kolme aastasena istusin autos, ootasin ema ja laulsin oma väljamõeldud keeles. Ma hakkasin rääkima hilja, aga laulma väga varakult," ütleb Peia.

Peia salvestas oma esimesed laulud aastal 2009 koos Grammy kandidaadi ja lautomängja Ronn McFarlanega Lauto ja andis oma esimese heliplaadi "Dance of Devotion" välja 2012. aastal, millele järgnes 2013. aastal album "Four great winds". Sellele järgnesid maailmarännud ja kontserdid Euroopas, USA-s ja Austraalias. Peia on andnud kontserte ka üle maailma tuntud muusikutega: Rumi asjatundja Coleman Sparksiga, mütoloogi Michael Meadiga ja Iraani meistri Alo Ghamsariga.

"Kuulsin esimest korda Eesti kohta oma sõpradelt Darpanilt ja Murray Kyleilt, kes on sellest Blisstoniast lausa vaimustuses! Ootan huviga kohtumist eestlastega ja olen valmis kõiki kallistama, sest eestlased pidid olema lisaks laulurahvale ka kallirahvas," ütleb Peia.

Peia muusika kannab sõnumit ja ideid, kuidas taastada harmooniline suhe emakese maaga ja Peia annab ka hääle avamise töötubasid ning on aktivist, kes kaitseb põlishoimude traditsioone.

Kontserdid toimuvad:

Reedel, 14. juulil 19:00 Kirna mõisas

Laupäeval, 15. juulil 19:00 Katariina Kirikus

Piletid saadaval Piletilevist

Pühapäeval, 16. juulil Viljandis, lisainfo: valguspere@familyoflight.eu

Peiat saadavad Ian Mikael Kirss ja Maria di Pace flamenko-kitarril.

Vaata Peia videosid

Külasta Peia kodulehte

KOMMENTEERI!